Ukrainian English

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Агротехнічний коледж

ВСП Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2019
21
Неділя
Joomla календарь
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Економічна  ділова  гра  «Сімейний бюджет: копійка гривню береже»

Всеукраїнський тиждень фінансів проводиться у листопаді, починаючи з 2013 року в партнерстві з закладами освіти, державними органами влади, профільними міністерствами, фінансовими та комерційними установами, громадськими об’єднаннями, іноземними та національними агенціями. З 2013 року щороку заходами Тижня фінансів в Україні охоплюється близько 50 000 українців різного віку та соціального статусу.

Ключовими темами проекту в тому числі є і заощадження та виважена фінансова поведінка, планування свого життя, раціональний облік особистого чи сімейного бюджету.

Упроваджуючи ідею щорічного святкування та популяризації Всеукраїнського тижня фінансів наш навчальний заклад приєднується до участі у просвітницьких заходах, спрямованих на формування у молоді сучасних принципів ставлення до грошей та прийняття ними виважених фінансових рішень. Тому наші викладачі запропонували студентам коледжу приєднатись до таких просвітницьких мироприємств та прийняти участь у цікавому заході.

8 листопада 2018 року викладачі Булах І.І. та Шиманська О.В. провели зі студентами групи Ф-28 економічну ділову гру «Сімейний бюджет: копійка гривню береже».

Метою відкритого заходу було розширити знання студентів про прибутки, про джерела їх надходження та шляхи використання; розвиток вміння працювати в групі; виховування діловитості, організованості, уміння робити вибір; стимулювання обачної та свідомої поведінки молоді при веденні особистих фінансів; виховання звички до заощаджень та економії, інформування про принципи економії та фінансового планування на всіх етапах життя.

Студентській групі було запропоновано розділитись на дві команди – сім’ї «Голди» і «Економи». Щоб стати справжніми експертами в своїх родинах та навчитися планувати сімейний бюджет, командам було запропоновано цікаві завдання, вправи, конкурси, головоломки, загадки, вирішуючи які студенти отримали не тільки цінні знання, а й приємні сюрпризи.  Учасники, виконуючи економічні вправи і різні завдання, збирали ключі-підказки, що стали відгадкою економічного поняття, що є ключовою тематикою ділової гри. За кожне правильно і швидко виконане завдання команди отримували бали у вигляді грошової винагороди, за результатами суми зібраних коштів було визначено команду-переможця. Під час ділової гри студентські сім’ї показали міцні економічні знання, проявили свої здібності, стали дружнішими і заробили гроші, поповнили свій сімейний бюджет. Сім’я «Економи» заробила найбільше коштів і отримала звання «Найекономніша сім’я» і стала переможцем гри.

По завершенню цікавих конкурсів студенти отримали від своїх викладачів-наставників п'ять золотих правил формування спільного сімейного бюджету та дуже корисну пораду: «Пам'ятайте: Намагайтеся бути розумними, а не багатими: багатства можна позбутися, а розум завжди залишиться з вами!»

Організатори відкритого заходу переконані, що отримані та закріплені під час виконання цікавих завдань знання сприятимуть майбутній фінансовій безпеці, додадуть студентам упевненості в прийнятті рішень з керування власними заощадженнями та сімейним бюджетом.

09 11 18 06

09 11 18 07

09 11 18 08

09 11 18 09

09 11 18 10

09 11 18 11

09 11 18 12

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru
ВИХОВНА ГОДИНА «ТРАДИЦІЇ СВЯТКУВАННЯ ВЕЛИКОДНЯ В УКРАЇНІ» « Якби наш народ не створив нічого іншого, окрім писанок, то і цього...
13 квітня 2019 року вже другий рік поспіль на факультеті фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла...
Рухова активність - здоровий спосіб життя З нагоди відзначення Всесвітнього дня здоров’я та Міжнародного дня спорту та з метою пропаганди активного...
День поезії Чергове, березневе зібрання цінителів поетичного слова в Агротехнічному коледжі...
Фінансова Україна: реалії сьогодення та перспективи майбутнього Викладачами економічних дисциплін Бабій І.В. та Бовкун Н.М. зі студентами групи Б 29 було...

2019 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС