Ukrainian English

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Агротехнічний коледж

ВСП Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Серпень 2019
19
Понеділок
Joomla календарь
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

6 лютого викладачами економічного відділення Бабій І.В. та Бовкун Н М. спільно з працівниками Уманської центральної бібліотеки була проведена правова бесіда-застереження «Вчинок та його відлуння» для студентів  першого курсу групи 1.5.

         Рівень підліткової злочинності в Україні є доволі високим. Кожного року близько 22 000 дітей віком до 18 років вступають у конфлікт з законом. Більше 8 000 дітей по всій країні засуджені за злочини на підставі норм Кримінального Кодексу України, приблизно 1 400 дітей відбувають покарання у виховних колоніях. Багато з них вже мали попередні судимості.

         Тому, просто необхідно застосовувати такі процедури роботи з неповнолітніми, що відповідають їхньому віку, рівню розвитку або зрілості, які зосереджується на профілактиці злочинів, забезпечують усвідомлення неповнолітніми відповідальності за їхні дії, водночас допомагають їм впоратись з причинами, які можуть спонукати їх до злочину та намагаються попередити вчинення ними злочинів у майбутньому.

         На виховну годину була запрошена головний спеціаліст відділу представництва Уманського місцевого центру надання безоплатної правової допомоги Шевченко Алла Іванівна. Вона розповіла студентам хто такі неповнолітні, окреслила види проступків та види відповідальності за них, пояснила, що є підставою для кримінальної відповідальності та які є види покарань для неповнолітніх. Було переглянуто відеофільм «Як відбувають покарання неповнолітні».

         Заходи такого напрямку дають змогу задуматись молоді, чи варто змарнувати своє життя, пройшовши лезом Кримінального Кодексу.

08 02 19 01

08 02 19 02

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru
Рейтингові списки вступників на основі базової загальної середньої освіти рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення...
ОГОЛОШЕННЯ До уваги викладачів та студентів 11-15 Канікули з 01.07.2019р. по 31.08.2019р. К 26 Канікули з 01.07.2019р. по 31.08.2019р. П 27 Канікули з 02.07.2019р.
25 червня в актовій залі коледжу відбулося засідання педагогічної ради на якій було розглянуто: перспективи роботи навчального закладу в світлі Закону...
Закінчилося останнє заняття, здані останні заліки, іспити, і студенти нарешті можуть зітхнути спокійно: попереду – тільки найприємніше – довгожданий...
Засідання державних екзаменаційних комісій З 11 по 19 червня 2019 року на відділенні технічних спеціальностей проходило засідання державної екзаменаційної комісії, яку...

2019 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС