Ukrainian English

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Агротехнічний коледж

ВСП Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Жовтень 2019
15
Вівторок
Сьогодні день народження відзначає Цяпута Наталія Олексіївна
Joomla календарь
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

«Математику слід вивчати ще й з тією метою, щоб набуті знання були достатні для звичайних потреб у житті»

(М.І. Лобачевський)

19 лютого 2019 року викладачем Виштакалюк Н.А. з групой 14 було проведено узагальнююче заняття-конференцію з теми «Застосування похідної у різних галузях науки» з дисципліни «Математика». Метою заняття було показати, що математика є однією з основних наук що вирішує такі проблеми, як зміцнення зв’язку навчання з життям, поліпшення підготовки молоді до трудової діяльності та саме вона створює необхідну теоретичну базу для кращого засвоєння спеціальних  предметів.

      Готуючись до заняття студенти створили творчі групи та підготували доповіді з презентаціями по застосуванню похідної у хімії, фізиці, техніці, економіці, географії, філології. А група істориків зібрала відомості про вчених які дійшли до відкриття похідної, назвали їх імена та проблеми, над якими вони працювали.

      Заслухавши виступи представників груп, було зроблено маленький крок на шляху до застосування математичних знань при розв’язуванні практичних завдань, і ще раз підтвердили, що математика – це наука, яка тісно пов’язана із нашим життям, професією. Її можливості – це коштовні перли, які потрібно не лінуючись, збирати у свій кошик знань.

      Під час конференції присутні переконалися, що обмінюючись думками, ідеями, знаннями та досвідом, люди нічого не втрачають, а багато чого набувають, а саме – нових знань.

19 02 19 01

19 02 19 02

19 02 19 03

19 02 19 04

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru
Пісня – душа народу Пісня супроводжує український народ протягом усієї історії його існування. Вона з давніх-давен вважається невід'ємною частинкою кожного народу.
Шануємо героїв, пам’ятаємо кожного. Напередодні Дня захисника України в коледжі відбулися урочисті заходи, присвячені вшануванню мужності, бойового подвигу та героїзму наших...
«Так ось, вона Січ! Ось же, гніздо, звідки вилітають усі ці горді й дужі, як леви. Ось звідки розливаються воля...
«Пані Економіка» У жовтневі дні традиційно економісти всіх країн збираються на симпозіуми, з’їзди, збирають круглі столи, де йдуть жваві дискусії про...
З днем народження, рідне місто! 5-6 жовтня 2019 року наше рідне місто Умань святкувало свій ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ. Традиційно викладачі та студенти...

2019 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС