Ukrainian English

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Агротехнічний коледж

ВСП Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Липень 2019
19
П`ятниця
Joomla календарь
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Вічна слава – героям, честь і слава – живим!!

21 лютого Л.Ангарська, В.Бурлака, Г.Жулінська провели відкритий виховний захід на тему «Вічна пам’ять  - загиблим, честь і слава живим», присвячений патріотизму, людяності, вихованню у молодого покоління, майбутнього України, почуття поваги до рідної землі та людей, які її захищають. Заступник директора з виховної роботи П.Л.Бенескул та викладачі М.Н.Бесараб, В.М.Бурлака, Ю.М.Корж, Н.С.Демченко-Ясинецька, І.В.Шеремет, художній керівник Л.В.Мушкевич, хореограф А.Орловська, студенти груп 11, 12, М23, Ф39 радо вітали шанованих гостей: І.І.Груця – учасника бойових дій в зоні АТО; В.М.Дуравка – полковника у відставці, учасника бойових дій в Народній Республіці Ангола; Н.М.Рунчу – заступника голови ветеранської організації м.Умань.

Ось уже 15-й рік в стінах коледжу ми вшановуємо учасників воєн і військових конфліктів на території понад двадцяти  держав. Український загін людей мужності і вірності  військовому обов’язку налічує майже 250 тисяч, переважна більшість з них – це справжні патріоти, життя яких є невичерпним джерелом сили духу, вірності військовому братству, присязі, любові до рідної землі. М.Бесараб розповів студентам про військових  уманчан колишнього Радянського Союзу, що допомагали врегулюванню воєнних конфліктів на територіях Ефіопії, Куби, Лаосу, Сирії, В’єтнаму, і показав світлини , які були зроблені там.

До слова був запрошений В.Дуравко, учасник бойових дій в республіці Ангола, свій виступ він супроводжував відеофільмом про ті далекі роки служби.

Військово – політична спецоперація в Афганістані, була найбільш тривалою і важкою. Ми вшановуємо тих, хто пройшов горнило Афганістану і повернувся  додому з ізраненим тілом і душею, але живим. Не  були осторонь тих подій і  випускники нашого коледжу.: О.Зайченко, П.Семченко, С.Боровицький, В.Музиченко, В. та І.Закорчменні, О.Касіяненко, В.Химич, А.Барабаш, В.Мурзак, О.Прилуцький, А.Кузьмич, О.Солодун. Леся Мушкевич виконала власну пісню «Афганістан», що пройняла душі запрошених і студентів, скупою сльозою. Про свого друга, одногрупника О.Солодуна, що загинув у далекій країні , виконуючи свій інтернаціональний обов’язок розповів викладач В.Бурлака.

Чорною стрічкою для українців стала війна на Сході країни. Коли Україна після Революції гідності, була як поранена птаха та чекала допомоги і підтримки, вона отримала ніж в спину так званого « братнього народу». Воїни АТО мужньо захищають кордони нашої держави. Студенти з власних уст почули про страшні події, від нашого гостя Івана Груця – випускника  коледжу, який воював в Донецькому аеропорту, Пісках, Авдіївці, де і отримав важке поранення та переніс п’ять складних операцій, і продовжує нести службу в Повітряних силах України , як ніхто інший знає ціну життя.

Багатьом воїнам ЗСУ, на жаль, не судилося повернутися живими, вони полягли навіки, молоді ще зовсім, але справжні герої рідної землі. Присутні побачили  на екрані світлини загиблих на Сході країни випускників коледжу: В.Рижака, Д.Пожарського, О.Орлова, А.Миронюка, А.Слонського, В.Кравченка.

У виконанні студентів В.Лисюка та В.Майданюка з болем та тугою про патріотів своєї землі, справжніх героїв  прозвучала пісня «Чорна вишиванка». Світла пам'ять про мужність, честь, непересічні людські якості назавжди залишаться в серцях земляків.

Петро Бенескул подякував героям нашого часу, за те, що забуваючи про страх, про біль, про безпеку, всі як один, незалежно від віку і роду занять, встали на боротьбу з ворогом. Працівники, викладачі та студенти коледжу передають найщиріші слова подяки та підтримки, найтепліші побажання  воїнам. Виховний захід закінчився покладанням квітів до меморіальної дошки випускникам коледжу,що загинули під час АТО.

21 02 19 01

21 02 19 02

21 02 19 03

21 02 19 04

21 02 19 06

21 02 19 07

21 02 19 09

21 02 19 12

21 02 19 10

21 02 19 11

 

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru
ОГОЛОШЕННЯ До уваги викладачів та студентів 11-15 Канікули з 01.07.2019р. по 31.08.2019р. К 26 Канікули з 01.07.2019р. по 31.08.2019р. П 27 Канікули з 02.07.2019р.
25 червня в актовій залі коледжу відбулося засідання педагогічної ради на якій було розглянуто: перспективи роботи навчального закладу в світлі Закону...
Закінчилося останнє заняття, здані останні заліки, іспити, і студенти нарешті можуть зітхнути спокійно: попереду – тільки найприємніше – довгожданий...
Засідання державних екзаменаційних комісій З 11 по 19 червня 2019 року на відділенні технічних спеціальностей проходило засідання державної екзаменаційної комісії, яку...

2019 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС