Ukrainian English

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Агротехнічний коледж

ВСП Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Травень 2019
21
Вівторок
Joomla календарь
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Цьогоріч Україна відзначала 205-ту річницю від дня народження нашого земляка Тараса Шевченка. Саме цій даті був присвячений захід «Тарас Григорович Шевченко. Творчість періоду заслання», який 12 березня зі студентами груп 11 та 13  відділення загальноосвітньої підготовки провели Л.І.Товстенко та В.В.Джумига.

Студенти по-новому відкривали для себе Великого Кобзаря не тільки як поета, але і як художника, адже захід був організований не традиційно: це було своєрідне творчо-інтелектуальне шоу, де учасники спробували себе в різних ролях - і біографів, і географів, і літературознавців, і істориків.

Кожне повідомлення викликало інтерес у студентів інших груп, відбувалося жваве обговорення, доповнення почутого. Для більшості коментарів підкріпленням слугували репродукції картин Тараса Шевченка, його поезії, прекрасно продекламовані студентами, фрагментами фільму. Саме така робота дозволила наблизити Тараса Шевченка до студентства, зробити його, як сказали учасник «зрозумілим, рідним».

 Знаменним захід став ще й тому, що оприявнив незмінну сутність українського менталітету XIX ст. і XXІ ст.: і Тарас Шевченко і Олег Сенцов перебуваючи під «усевидящим оком» російського тоталітаризму, творили і творять українську культуру.

13 03 19 01

13 03 19 02

13 03 19 03

13 03 19 04

13 03 19 05

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru
Вибори директора коледжу Відповідно до законів "Про освіту" та "Вищу освіту", Статуту Уманського національного університету садівництва та Положення про Відокремлений...
Вишиванка єднає. Традиційно в третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. У цей травневий день міста і села рясніють не...
Пам’ять вічно жива! Герої не вмирають! Герої вічно живі! 8 та 9 травня в Україні, так само як у світі,...
Подвигу народу - жити у віках! Ось вже сімдесят четверта весна вітає всіх тих, хто пережив війну, вітає вона й...

2019 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС