Ukrainian English

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Агротехнічний коледж

ВСП Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Жовтень 2019
15
Вівторок
Сьогодні день народження відзначає Цяпута Наталія Олексіївна
Joomla календарь
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
«370 днів у камуфляжі»
«У час страшної агресії Росії проти нашої суверенної держави багато інформації надходить до нас з джерел масової інформації. Однак, чи є картина, створена ними достатньо повноцінна? Адже відомо, що психологія сприйняття віддалених від нас подій складається за принципом: одне загублене життя - трагедія, сотні загублених - статистика. Саме для того, щоб кожен з нас буквально пережив буденні реальні моменти тяжкого іспиту сучасного воїна України, реальний стан та положення речей у загальному хазяйстві нашої багатостраждальної армії, якраз і покликана ця неординарна та відверта книга. Цінність цієї книги у тому, що вона безпосередньо пропущена через біль, страждання, боротьбу та сподівання самого автора книги, дієвого патріота, хороброго воїна, не байдужого до будь-якого прояву несправедливості. Твір написаний у формі щоденника, що надає читачеві відчуття безпосереднього психологічного контакту з автором»: так Юрій Бржечко написав про книгу Петра Солтиса «370 днів у камуфляжі. (Записки артилериста)».
Самооборонівець, здолбунівчанин Петро Солтис пробув на війні на Сході України більше року: з осені 2014-го по осінь 2015-го. Відчув і побачив “найгарячіші” моменти воєнного протистояння між Україною і Росією. Він пішов захищати рідну землю добровольцем і з першого по останній день перебування на Сході України вів щоденник, де записував усе, що відчував, що відбувалось навколо нього.
21 травня у читальній залі бібліотеки  коледжу Петро Олегович презентував свій фронтовий щоденник, адже переконаний, що українці повинні знати, що насправді відбувалось на гібридній війні Росії проти України у той час, коли служив він.
Ознайомив з автором книги заступник директора Петро Бенескул, схвальну характеристику Петру Солтису надала волонтерка Уманської міськрайонної волонтерської організації  «Разом»  Інна Титаренко.
На презентацію завітали студенти груп 11,13,14, завідувач відділення загальноосвітньої підготовки Л.Галушко, викладачі: Н.Виштакалюк, Т.Ковтун.
Допомогу в організації заходу надали працівники бібліотеки Л.Ангарська, Г.Жулінська, викладач Ю.Корж.
22 05 19 01
22 05 19 02
22 05 19 03
22 05 19 04
22 05 19 05
Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru
Пісня – душа народу Пісня супроводжує український народ протягом усієї історії його існування. Вона з давніх-давен вважається невід'ємною частинкою кожного народу.
Шануємо героїв, пам’ятаємо кожного. Напередодні Дня захисника України в коледжі відбулися урочисті заходи, присвячені вшануванню мужності, бойового подвигу та героїзму наших...
«Так ось, вона Січ! Ось же, гніздо, звідки вилітають усі ці горді й дужі, як леви. Ось звідки розливаються воля...
«Пані Економіка» У жовтневі дні традиційно економісти всіх країн збираються на симпозіуми, з’їзди, збирають круглі столи, де йдуть жваві дискусії про...
З днем народження, рідне місто! 5-6 жовтня 2019 року наше рідне місто Умань святкувало свій ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ. Традиційно викладачі та студенти...

2019 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС