Ukrainian English

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Агротехнічний коледж

ВСП Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Грудень 2019
13
П`ятниця
Joomla календарь
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

 

Рейтингові списки вступників на основі базової загальної середньої освіти рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення

 

071 Облік і оподаткування

КБ

1

Ласкава Анастасія Михайлівна 16.03.2004

19,7

     

1

Лут Тетяна Степанівна 25.05.2004

25,4

2

Поліщук Інна В`ячеславівна 07.08.2002

25,3

3

Крамаренко Яна Вадимівна 10.08.2004

25,0

4

Кацан Олена Олександрівна 15.10.2003

24,9

5

Наливайко Леся Дмитрівна 02.11.2002

23,7

6

Митник Ольга Ігорівна 15.06.2004

23,0

7

Войтович Ілона Василівна 19.08.2004

22,4

8

Остапчук Юлія Сергіївна 06.05.2004

22,0

9

Руденко Тіна Миколаївна 02.06.2003

19,7

 
 

072 Фінанси, банківська справа та страхування

КБ

1

Шпак Денис Сергійович 24.07.2004

28,9

2

Горбатюк Вікторія Сергіївна 29.09.2004

27,4

3

Коротюк Наталія Олегівна 03.08.2004

25,9

4

Саватєєв Богдан Вікторович 22.07.2004

25,7

5

Камінцева Сніжана Олександрівна 22.05.2004

25,7

6

Семко Інна Олександрівна 19.12.2003

25,3

7

Скринецький Роман Сергійович 14.10.2004

25,3

8

Круглик Вадим Сергійович 01.02.2004

25,2

9

Максимчук Вероніка Сергіївна 16.03.2004

25,2

10

Черниш Анастасія Олександрівна 14.08.2004

25,2

11

Гриньова Єлізавета Ігорівна 05.05.2004

24,6

12

Борзак Катерина Віорелівна 18.02.2003

19,8

 
 

121 Інженерія програмного забезпечення

КБ

1

Кім Катерина Геннадіївна 02.04.2004

26,5

2

Ковальчук Олександр Сергійович 09.03.2004

24,3

3

Шкурко Максим Валерійович 03.07.2004

24,2

4

Бугайцов Арсеній Володимирович 13.07.2004

24,1

5

Клименко Михайло Юрійович 16.01.2004

23,8

6

Звіряка Максим Олександрович 23.12.2003

23,6

7

Окіпняк Дмитро Олегович 30.07.2004

23,1

8

Забуранний Максим Дмитрович 24.03.2004

22,9

9

Чубар Володимир Максимович 09.05.2004

22,4

10

Любаха Артем Володимирович 02.11.2004

21,6

11

Поприч Ерік Янович 27.07.2004

21,1

12

Сагайдайло Віктор Богданович 12.06.2004

21,0

13

Кужільний Олександр Леонідович 29.03.2004

20,5

14

Блідар Дмитро Анатолійович 21.10.2004

20,0

15

Гайда Денис Ярославович 26.03.2004

18,2

 
 

122 Комп'ютерні науки

КБ

1

Тлустий Олександр Сергійович 29.12.2003

26,0

2

Галаган Михайло Вікторович 19.09.2004

26,0

3

Іванов Віталій Сергійович 14.11.2003

24,8

4

Колос Андрій Володимирович 11.03.2003

24,5

5

Мураховський Андрій Вячеславович 23.02.2003

24,0

6

Клейстер Вадим Володимирович 15.02.2004

24,0

7

Романчук Артем Віталійович 20.02.2004

23,6

8

Клапоусь Віталій Дмитрович 12.08.2004

23,3

9

Білоус Дар`я Русланівна 10.07.2004

22,6

10

Бабій Микола Миколайович 20.05.2004

22,3

11

Луценко Віталій Русланович 26.05.2004

22,0

12

Чопенко Олег Сергійович 05.05.2004

22,0

13

Піскун Іван Вікторович 19.07.2004

21,9

14

Голуб Михайло Русланович 17.11.2003

21,5

15

Іванова Інна Сергіївна 23.01.2004

19,5

 
 

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

КБ

1

Недобійчук Станіслав Леонідович 11.10.2004

26,3

2

Головань Дмитро Юрійович 21.05.2004

26,1

3

Патоля Станіслав Володимирович 15.01.2004

25,9

4

Ясінський Валентин Русланович 30.04.2004

25,7

5

Корчагін Дмитро Сергійович 21.05.2004

25,6

6

Кравчук Олексій Валерійович 14.04.2004

25,2

7

Решетник Андрій Ігорович 12.12.2004

25,1

8

Гулько Максим Володимирович 27.05.2004

24,6

9

Прокопчук Сергій Вікторович 23.09.2004

24,2

10

Ткачук Микола Віталійович 15.11.2003

24,1

11

Чалий Володимир Володимирович 20.08.2004

24,1

12

Шевченко Віктор Миколайович 16.11.2003

23,7

 
 

206 Садово-паркове господарство

КБ

1

Гаврилюк Єва Андріївна 12.11.2003

25,0

2

Балишева Софія Олександрівна 24.12.2004

23,9

3

Боярська Марія Ігорівна 31.08.2003

23,8

4

Якуба Альона Юріївна 30.04.2004

23,3

5

Саквенко Євгенія Василівна 22.04.2004

23,0

6

Голик Валерія Русланівна 10.07.2004

21,1

7

Плащевата Ольга Олександрівна 25.12.2003

19,8

8

Канюка Каріна Сергіївна 26.05.2004

19,7

9

Галаган Йосип Миколайович 16.11.2003

19,5

10

Ожема Аліна Володимирівна 18.03.2004

19,5

 
 

208 Агроінженерія

КБ

1

Чернега Юліан Віталійович 20.04.2004

19,4

2

Кухтенко Олег Юрійович 09.10.1988

17,5

     

1

Кузьмич Олексій Вікторович 29.05.2004

25,0

2

Кривошия Іван Володимирович 05.08.2004

24,5

3

Мураховський Руслан Михайлович 15.09.2004

24,0

4

Білоус Ростислав Сергійович 29.08.2004

24,0

5

Гаврилюк Дмитро Іванович 06.02.2004

23,7

6

Сергеєв Ярослав Сергійович 30.10.2003

23,6

7

Саваренюк Олександр Сергійович 27.08.2004

23,6

8

Мельничук Артур Ярославович 03.04.2003

23,5

9

Нескородяний Олександр Юрійович 16.02.2004

23,5

10

Андрущенко Сергій Андрійович 02.02.2004

23,1

11

Крамаренко Євгеній Олександрович 09.01.2004

22,6

12

Охріменко Максим Олександрович 22.09.2004

22,0

13

Корчевний Ярослав Олегович 25.10.2004

22,0

14

Велетнюк Володимир Олегович 08.04.2004

21,0

15

Захаревич Юрій Іванович 26.07.2003

20,7

16

Цівань Володимир Васильович 01.01.2004

20,7

17

Стрюков Володимир Юрійович 02.09.2004

20,6

18

Чумак Олександр Русланович 27.03.2004

20,1

19

Панченко Ярослав Валерійович 23.05.2004

20,0

20

Пустовойт Тарас Іванович 01.01.2004

20,0

21

Заводний Максим Володимирович 15.09.2003

19,9

22

Панасюк Михайло Станіславович 22.04.2004

19,6

23

Шевчук Володимир Олександрович 06.08.2004

19,6

24

Кирилюк Василь Ігорович 14.10.2004

19,5

25

Заворітній Владислав Олександрович 19.04.2004

19,4

26

Шульга Віктор Олексійович 12.05.2004

19,3

27

Заболотній Богдан Олександрович 25.06.2003

19,1

28

Лисак Дмитро Валерійович 23.09.2004

19,0

29

Баданюк Максим Олександрович 11.10.2004

18,8

30

Іщенко Назар Олександрович 19.10.2003

18,7

31

Мокляк Артем Сергійович 29.05.2004

18,0

32

Клеменчук Дмитро Володимирович 13.07.2004

18,0

33

Ковальчук Олександр Андрійович 13.07.2004

18,0

34

Беркун Максим Сергійович 02.02.2004

17,9

35

Загоруйко Анатолій Валерійович 27.11.2004

17,3

36

Дахін Олександр Олегович 03.05.2004

17,2

37

Грамма Вадим Олегович 27.10.2003

17,1

38

Чепкий Антон Олегович 29.08.2003

17,1

39

Гнатенко Назарій Олександрович 04.01.2004

16,6

40

Сердюченко Олександр Богданович 03.05.2004

15,1

41

Дзвониський Богдан Олексійович 24.04.2004

15,0

42

Суфрай Дмитро Русланович 18.09.2003

14,8

43

Тартачний Святослав Олександрович 16.02.2004

14,7

44

Соболенко Михайло Вікторович 14.11.2003

14,4

45

Хомутинський Артем Сергійович 29.06.2004

14,3

46

Вербіцький Андрій Віталійович 07.12.2003

13,8

47

Олійник Максим Денисович 14.05.2004

13,6

48

Головко Михайло Володимирович 03.06.2003

13,4

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru
Андріївські вечорниці День Святого Андрія Первозваного - це свято, з якого починається низка зимових ворожінь та приготувань до новорічно-різдвяних...
«Ой, хустина, хустиночка! Мережана, шита...» У народі 7 грудня вважалося справжнім жіночим святом. Дослідники дохристиянських вірувань вважають, що колись це було...
Волонтерство - це не робота, а покликання. У всьому світі 5 грудня відзначають міжнародний День волонтера - International Volunteer Day. Україна...
Роковини голодомору 26 листопада 2019 року в приміщенні бібліотеки ВСП Агротехнічного коледжу УНУС відбувся виховний захід вшанування пам’яті корінного населення, що...
Зустріч адміністрації з батьками І-го курсу 22.11.2019 р. в актовій залі коледжу відбулася зустріч батьків студентів І- го курсу з адміністрацією...

2019 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС