Ukrainian English

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Агротехнічний коледж

ВСП Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Оголошення: у зв'язку з продовженням карантину до 24 квітня 2020 року освітній процес в коледжі буде забезпечено у формі дистанційного навчання

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2020
6
Понеділок
Joomla календарь
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Зустріч адміністрації з батьками І-го курсу

22.11.2019 р. в актовій залі коледжу відбулася зустріч батьків студентів І- го курсу з адміністрацією коледжу. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор  Віталій Володимирович Кужель, який коротко познайомив присутніх із життям навчального закладу,його проблемами та перспективами.

Заступник директора з навчальної роботи Наталія Петрівна Николюк проінформувала про нововведення, що стосуються питання складання ЗНО у 2020 році та запевнила батьків, що адміністрація та педагогічний колектив докладуть максимум зусить, щоб допомогти студентам скласти успішно ЗНО, а також висловила сподівання конструктивної та плідної співпраці.

Заступник директора з виховної роботи Петро Леонідович Бенескул розповів про позаурочне, поза аудиторне, спортивне студентське життя, а також про  умови та правила проживання в студентському гуртожитку.

Завідувач відділенням загальноосвітньої підготовки Ліна Борисівна Галушко розповіла батькам про адаптацію студентів першого курсу до освітнього процесу коледжу.

Творча група студентів, викладачів та співробітників коледжу під керівництвом музичного та художнього керівників підготували чудовий концерт, продемонстрували свої таланти і подарували глядачам яскраві, незабутні враження!

 Наприкінці зустрічі батьки студентів мали нагоду поспілкуватися з кураторами навчальних груп, отримати відповіді на всі запитання, що їх цікавили та внести свої пропозиції.

Загалом зустріч була інформативною та корисною.

     Адміністрація коледжу та педагогічний колектив висловлюють подяку батькам за участь у заході.

24 11 19 01

24 11 19 02

24 11 19 03

24 11 19 04

24 11 19 05

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru
ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ! У зв'язку з продовженням карантину до 24 квітня 2020 року (рішення Уряд від 25 березня 2020 року)...
УВАГА ! В нашому коледжі запроваджується 3-тижневий карантин – з 12 березня до 3 квітня 2020 року,...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у І V Всеукраїнській інтернет-конференції «ТЕОРІЯ, МЕТОДИКА ТА ПРАКТИКА ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ...
Привітання директора    ...
Написання курсової роботи - важливий крок на шляху до омріяної професії Концепція навчання в нашому навчальному закладі приділяє велику увагу самостійній...

2020 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС