Ukrainian English

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Уманський фаховий коледж

технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Серпень 2020
9
Неділя
Сьогодні день народження відзначає Романович Сергій Михайлович
Joomla календарь
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

«Аушвіц» – пекло на землі.

28 січня 2020 року в читальному залі бібліотеки коледжу відбувся виховний захід до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту «Аушвіц» – пекло на землі».  У заході взяли участь студенти І –го курсу.

27 січня у світі згадують жертв Голокосту. В цей день у 1945 році радянські війська звільнили найбільший нацистський табір смерті "Аушвіц-Біркенау" поблизу польського міста Освенціма.

Зі вступним словом виступив заступник директора з виховної роботи Петро Леонідович Бенескул.

Захід розпочався хвилиною мовчання, присутні  вшанували пам’ять всіх полеглих під час Другої світової війни.

Викладач Ю.М.Корж розповів студентам, що у 1933-1945 роках було створено приблизно 5 тисяч концентраційних таборів нацистами в Німеччині й в окупованій ними Європі. У Польщі створювались табори смерті, які взагалі не були розраховані на проживання великої кількості людей – тільки на швидке знищення новоприбулих. Місця для будівництва перших з них (Хелмно і Белжець) було обрано ще в жовтні 1941 року. Найбільшим табором смерті був концтабір Аушвіц (Освенцім); до весни 1943 року там працювали чотири газові камери, в яких використовувався газ Циклон Б. До листопада 1944 року в ньому загинуло більше мільйона євреїв, а також десятки тисяч циган, поляків та радянських військовополонених. Загалом у таборі смерті Аушвіц-Біркенау за час його існування загинуло, за різними оцінками, від 1,5 до 2,2 мільйона людей, 90 відсотків з яких були євреї. Всього у фашистських таборах смерті було знищено шість мільйонів євреїв і мільйони людей інших національностей.

Виховний захід супроводжувався відеоматеріалами про визволення в’язнів концтабору «Аушвіц» (Освенцім), та про історію життя українки Ганни Данилової, яка у 3-річному віці потрапила до концтабору.

Н.С.Демченко-Ясинецька, спираючись на історичні матеріали, ознайомила студентів з визволителями в’язнів концтабору родом з України.

Завідуючий методичним кабінетом, методист М.Н.Бесараб проінформував присутніх про ту кропітку дослідницьку роботу, яка була проведена, і на даний час триває, з викладачами та працівниками бібліотеки, щодо голокосту в Уманському районі.

Метою виховного заходу - роз'яснити суть Голокосту студентам, показати молоді нелюдське обличчя фашизму та його трагічні наслідки, майбутні покоління повинні знати про минуле, щоб вберегти себе від подібної долі в майбутньому.

Захід підготували викладачі коледжу Н.С.Демченко-Ясинецька та Ю.М.Корж. Активну допомогу в підготовці проведення дня пам’яті надали працівники бібліотеки Л.Ангарська та  Г.Жулінська

28 01 20 01

28 01 20 02

28 01 20 06

28 01 20 03

28 01 20 04

28 01 20 05

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru Как правильно варикоз лечить

2020 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС