Ukrainian English

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Уманський фаховий коледж

технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Липень 2020
14
Вівторок
Сьогодні день народження відзначає Кужель Віталій Володимирович
Joomla календарь
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Захист курсових робіт в режимі онлайн

Карантин, який був введений в нашій країні два місяці тому для того, щоб стримати епідемію коронавірусу, дуже змінив життя людей. Навчальні заклади були вимушені перейти на дистанційне навчання.Замінити живе спілкування у навчальному процесі надзвичайно важко, однак дистанційне навчання – це нові можливості для самореалізації та прояву креативності як з боку викладачів, так і зі сторони студентів.

Згідно з графіком, 27 і 28 травня на економічному відділенні відбувся захисти курсових робіт студентами групи Ф28 спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа і страхування» із використанням додатку для проведення онлайн відео-конференцій Discord, соціальних мереж Viber та Instagram, мобільного зв’язку.

Можу із впевненістю сказати, що дистанційний захист, на противагу традиційним аудиторним методам оцінювання, став позитивним унікальним досвідом у моїй роботі, як викладача циклової комісії обліково-фінансових та економічних дисциплін, і жодним чином не вплинув на її якість, методи оцінювання та отримані студентами оцінки!

Курсові роботи були виконані з дотриманням методичних вимог до написання курсових робіт. Результати захисту показали, що студенти не лише на достатньому рівні володіють теоретичними знаннями, а й уміло застосовують їх для розв’язання конкретних практичних завдань, що є необхідною умовою становлення їх як фахівців. Студенти розкрили обрану тему курсової роботи, підготували доповідь,ознайомили із власним баченням щодо вирішення зазначених у роботі завдань та розробили рекомендації щодо їх покращення.

Щиро вітаю студентів із успішним захистом курсових робіт і сподіваюсь, що новий досвід неодмінно стане вам у пригоді в майбутньому! Зичу успіхів у реалізації ваших мрій на шляху до омріяного фаху!

І.І.Булах

30 05 20 01

30 05 20 02

30 05 20 03

30 05 20 04

30 05 20 05

30 05 20 06

30 05 20 07

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru Как правильно варикоз лечить
Від щирого серця вітаю студентів групи К - 46 та П - 47 із закінченням навчання у коледжі та здобуттям...
Так вже влаштовано в житті, що хороший час завжди пролітає швидко. Ось так само швидко і пролетів час вашого навчання в...
Дорогі мої випускники! Від щирого серця вітаю Вас із закінченням коледжу та отриманням кваліфікації, так необхідної нашій державі. Сьогодні Ваші...
Дорогі випускники! Для вас настала важлива мить прощання із рідним коледжем. Навчальним закладом, в якому ви отримали омріяну професію, збагатилися...

2020 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС