Ukrainian English

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Уманський фаховий коледж

технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Липень 2020
14
Вівторок
Сьогодні день народження відзначає Кужель Віталій Володимирович
Joomla календарь
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Завершальний етап навчання в коледжі

З 10 по 22 червня 2020 року в коледжі проходили засідання екзаменаційних комісій щодо об’єктивного контролю рівня підготовки фахівців як денного, так і заочного відділення спеціальностей:

071 «Облік і оподаткування»,  072 «Фінанси, банківська справа та страхування», яку очолила доцент кафедри «Обліку і оподаткування» УНУС, кандидат економічних наук, Крочак Оксана Іванівна.

208 «Агроінженерія», під керівництвом доцента кафедри Агроінженерії УНУС, кандидата технічних наук Кравченка Василя Валерійовича.

121 «Інженерія програмного забезпечення», 122 «Комп’ютерні науки», на чолі із доцентом кафедри Інформаційних технологій УНУС, кандидатом технічних наук Грінчаком Олександром Васильовичем.

Усі студенти в повному обсязі виконали навчальний план та показали високий рівень володіння теоретичними і практичними знаннями. Рішенням екзаменаційних комісій студентам груп М41, М42, М43, М5А, Б2, Ф38, Б39, К46, П47  присвоєно відповцідні кваліфікації.

Вітаємо студентів із успішним завершенням навчання! Бажаємо вам побільше оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Ідіть завжди за своєю мрією і не відступайте, знайдіть щастя в житті і не упустіть його. Вірте у власні сили і  обов’язково досягнете успіху!

 

 

24 06 20 04

24 06 20 03

 

24 06 20 05

24 06 20 07

 

 

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru Как правильно варикоз лечить
Від щирого серця вітаю студентів групи К - 46 та П - 47 із закінченням навчання у коледжі та здобуттям...
Так вже влаштовано в житті, що хороший час завжди пролітає швидко. Ось так само швидко і пролетів час вашого навчання в...
Дорогі мої випускники! Від щирого серця вітаю Вас із закінченням коледжу та отриманням кваліфікації, так необхідної нашій державі. Сьогодні Ваші...
Дорогі випускники! Для вас настала важлива мить прощання із рідним коледжем. Навчальним закладом, в якому ви отримали омріяну професію, збагатилися...

2020 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС