Ukrainian English

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Уманський фаховий коледж

технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Серпень 2021
5
Четвер
Joomla календарь
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Гордість нашого коледжу

Ми пишаємось нашими випускниками:

Відмінники навчання та активні учасники і студентського самоврядування:

Алексеєнко Антон (група 47)

Бараненко Альона (група 46)

Білоус Михайло (група 39)

Білоус Руслан (група М 41)

Білоус Юлія (група 46)

Булах Аріна (група 46)

Булах Назар (група 47)

Волошин Назар (група М 41)

Гаркавий Владислав (група 47)

Гуменюк Дмитро (група 43)

Дзюба Сергій Володимирович (група 42)

Дзюба Сергій Сергійович (група 43)

Жовтюк Владислав (група М 41)

Казарцов Максим (група 42)

Коваленко Аліна (група 38)

Коваленко Віталіна (група 38)

Копійка Дмитро (група 43)

Короташ Вікторія (група 38)

Котвицький Владислав (група 47)

Кузьменко Вікторія (група 38)

Лисюк Владислав ( група 38)

Лучко Максим (група 46)

Мосьондз Юлія (група 38)

Охріменко Марина (група 38)

Папірна Ельміра (група 39)

Парубочий Вадим (група 47)

Перевалова Анна (група 39)

Побережний Артур (група 42)

Ревенко Інна (група 38)

Розвозик Юрій (група 41)

Савчук Ігор (група 47)

Середюк Мар’яна (група 47)

Сковлюк Марія (група 39)

Сторожук Мирослав (група 42)

Счастливий Владислав (група 43)

Ткаченко Юлія (група 38)

Черненко Владислав (група 46)

Янюк Анастасія (група 38)

 

Активні  учасники художньої самодіяльності:

Бараненко Альона (група 46)

Білоус Юля (група 46)

Булах Аріна (група 46)

Бутилюк Максим (група 41)

Гуменюк Дмитро (група 43)

Дзюба Сергій ( група 43)

Заїка Олексій (група 42)

Кобизська Вероніка ( група 39)

Коваленко Аліна (група 38)

Коваленко Віталіна (група 38)

Козоріз Віталій ( група 41)

Коновалова Людмила (група 38)

Короташ Вікторія (група 38)

Кузьменко Вікторія (група 38)

Лисюк Владислав ( група 38)

Лучко Максим ( група 46)

Любчик Анна (група 47)

Мартиненко Артем (група 41)

Пастушок Богдан (група 41)

Розвозчик Юрій (група 41)

Савін Андрій (група 46)

Савчук Ігор (група 47)

Середюк Мар’яна (група 47)

Ткач Володимир (група 42)

Янюк Анастасія (група 38)

 

Активні учасники  спортивно-масових заходів:

Гонтюк Павло (група 46)

Данильченко Сергій (група 41)

Дзюба Сергій (група 43)

Кобизська Вероніка (група 39)

Коновалова Людмила (група 38)

Маковецька Вікторія (група 38)

Панченко Володимир (група 46)

Поліщук Дмитро (група 41)

Романюк Олександр (група 44)

Тож і надалі будьте кращими з кращих, будьте  прикладом для наслідування.

Нехай Вам щастить! Успіху Вам!

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru Как вылечить грыжу живота описано тут - https://gryzha.kiev.ua
25 червня 2021 року в коледжі відбулася знаменна і радісна подія...
На заключному етапі конкурсу професійної майстерності «Педагогічний ОСКАР – 2021» в Національній академії педагогічних наук під головуванням В.С.Кременя –...
Недільного ранку 22 червня 1941 року розпочалася найжахливіша в історії війна, яка забрала життя кожного п’ятого українця та стала в...

2021 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС