Ukrainian English

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Уманський фаховий коледж

технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
19
Понеділок
Сьогодні день народження відзначає Субота Тетяна Анатолівна, Бурлака Володимир Миколайов
Joomla календарь
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

КОЛЕДЖ ПРИЄДНАВСЯ ДО GLOBAL MONEY WEEK

В Україні триває другий тиждень святкування Всесвітнього тижня грошей. З 22 по 28 березня по вищих навчальних закладах усієї країни відбуваються просвітницькі заходи з фінансової обізнаності для студентів.

"Бережіть себе, бережіть свої гроші!" – це офіційна тема Global Money Week у 2021 році.

Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week) – не тільки чудова можливість підвищити фінансову грамотність населення, але й продемонструвати майстерність викладачів вищих навчальних закладів.

25 березня 2021 року у якості тренерів з фінансової грамотності викладачі циклової комісії обліково-фінансових та економічних дисциплін Булах І.І. та Шиманська О.В. приєдналися до Всесвітнього тижня грошей - щорічної міжнародної інформаційної кампанії, що включає заходи на фінансову тематику для дітей та молоді. Викладачі задля підвищення фінансової обізнаності молодого покоління підготували та провели для студентів групи Ф-28 економічного відділення цікавий навчально-розважальний захід у вигляді фінансової гри «Найрозумніший знавець фінансової грамотності».

Використання сучасних інформаційних та цифрових технологій під час дистанційного навчання дають можливість долати перешкоди та труднощі організації навчального процесу в умовах пандемії та можливість долучити студентів нашого коледжу до цікавих, насичених, розвиваючих просвітницьких заходів, що дозволяють як узагальнювати раніше отримані знання під час навчання в коледжі, так і розширювати та поглиблювати їх. Захід пройшов у формі захоплюючого онлайн-змагання між студентами, в ході якого вони у різних раундах вирішували поставлені перед ними завдання та заробляли призові гроші. Після усіх пройдених раундів при проведені підрахунків зароблених коштів переможцем гри було визначено Коротюк Наталію. Вітаємо нашого переможця!

Впевнені, що проведення таких заходів стане гарною традицією і знайде продовження в інших проєктах викладачів нашого коледжу!

25 03 21 02

25 03 21 01

25 03 21 03

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru Как вылечить грыжу живота описано тут - https://gryzha.kiev.ua
"Хочеш бути багатим - мусиш стати фінансово грамотним" Роберт Кійосакі Ми живемо у добу ринкових відносин, тому маємо бути компетентними в економічних...
КОЛЕДЖ ПРИЄДНАВСЯ ДО GLOBAL MONEY WEEK В Україні триває другий тиждень святкування Всесвітнього тижня грошей. З 22 по 28 березня по...

2021 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС