foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Uman Vocational College

of Technology and Business, Uman National University of Horticulture

Наші щирі вітання та безмежна вдячність воїнам-захисникам та волонтерам!

5 та 6 грудня - знакові дати в українському календарі та нашій історії! Міжнародний День Волонтера та День Збройних Сил України.

Особлива нагода вкотре подякувати та висловити безмежну шану тим, хто має велике серце та палку любов до України та її народу! Українські воїни та волонтери - це титани,  на яких тримається наша стійкість!

Сьогодні - час відзначити їхню неймовірну самовідданість та безмежну любов до нашої країни. Їх робота та  боротьба надихають. Тому студентами та педагогами  ВСП «Уманський фаховий коледж технологій та бізнесу Уманського НУС» була організована тепла зустріч з українським воїном-добровольцем Артемом Кузьмаком та відомим волонтером-керівником благодійної організації  Благодійного фонду « Переможний шлях 777» Іваном Кузьменком.

Зустріч була теплою та зворушливою і попри сумні теми та реалії, які обговорювались запрошеними та присутніми – знайшлося місце і пісні, і поезії, що надихає, і звичайно подарункам, які вдячні студенти та викладачі придбали та передали для наших захисників  – глобальну супутникову систему Starlink, яка забезпечує високошвидкісний широкосмуговий супутниковий доступу в Інтернет.

 Зі щирими побажаннями добра, Миру та Божої опіки всім, хто допомагає та боронить нашу землю! Разом до Перемоги!

Нехай кожен ваш крок буде наповнений вдячністю та радістю.

Віримо, що ваша робота принесе багато нових перемог та можливостей.

05 12 23 01

05 12 23 02

05 12 23 03

05 12 23 04

05 12 23 05

05 12 23 06

Every year on the first Sunday of October, educators celebrate their professional holiday. On this occasion, celebrations were held in...
October 1 is the Day of Defenders of Ukraine. This is a great state holiday, which is designed to honor...
Vyshyvanka Day 2023 Every year in Ukraine, on the third Thursday of May, World Embroidery Day is celebrated. In 2023, Vyshyvanka...
Defense of diploma projects On January 25-26, 2023, students of groups E44 and Z45 defended their diploma projects at the college.
Doing good deeds is easy On the eve of St. Nicholas Day, in the hottest spots of Ukraine, where our defenders...

2024 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС