Ukrainian English

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Уманський фаховий коледж

технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва

Презентація коледжу


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Жовтень 2021
23
Субота
Joomla календарь
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Інформаційний пакет коледжу

Назва: Відокремлений структурний підрозділ "Уманський фаховий коледж технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва"

Адреса: 20300 м. Умань, вул. Незалежності, 21

Тел.:(04744) 3-58-00 приймальня;

(04744) 3-73-58  навчальний відділ;

(067)745-17-17 денне відділення.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Адміністрація коледжу

Директор – Кужель Віталій Володимирович , кандидат економічних наук, доцент, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Заступник директора з навчальної роботи – Николюк Наталія Петрівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Заступник директора з виховної роботи – Бенескул Петро Леонідович, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Заступник директора з практичного навчання – Ільчук Марина Ярославівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Заступник директора з господарських питань – Ярко Ігор Володимирович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

Загальний опис коледжу

Наш  коледж було засновано в 1883 році, як Уманську чотирикласну чоловічу прогімназію. У 1896 р. прогімназія була перейменована в гімназію, на базі якої у 1920 р. відкрито професійно-технічне училище. У 1930 р. на базі Уманського профтехучилища створено Уманський технікум механізації та електрифікації сільського господарства, який у 1995 р. реорганізований в Уманський агротехнічний коледж. За 132 роки свого існування коледж зарекомендував себе як стабільний, успішний навчальний заклад, який розвивається у відповідності до сучасних тенденцій вищої школи. Його авторитет здобуто працею викладачів, науковців, студентів та випускників.

ВСП "Уманський фаховий коледж технологій та бізнесу УНУС" – вищий державний навчальний заклад І рівня акредитації. У його складі функціонує 4 відділення: загальноосвітньої підготовки, технічних спеціальностей, економічне, комп’ютерних систем.

Навчально-виховний процес забезпечують 6 циклових комісій у складі яких працює більше 90 досвідчених та висококваліфікованих викладачів, 4 кандидати наук, 23 викладачі-методисти, 1 старший викладач, 23 спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії, 30 викладачів спеціалістів першої кваліфікаційної категорії, 9 викладачів спеціалістів другої кваліфікаційної категорії, 4 спеціалісти. Заслужені і нагороджені державними і відомчими нагородами - 14.

Щороку на базі коледжу проводяться міжрегіональні та міжвузівські науково-практичні конференції.

У соціально-культурній структурі коледжу функціонують: спортивні гуртки та секції; вокальні, хореографічні ансамблі; музей історії навчального закладу; щомісячно випускається газета «Коледж-інфо». Серед студентів коледжу є переможці обласних, всеукраїнських чемпіонатів.

Перелік спеціальностей, що пропонує коледж:

-  208 "Агроінженерія"

- 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"

- 206 "Садово-паркове господарство"

- 071 "Облік і оподаткування"

-  072 "Фінанси, банківська справа та страхування"

-  121 "Інженерія програмного забезпечення"

-  122 "Комп'ютерні науки та інформаційні технології"

Загальна практична інформація

Як потрапити до закладу

Місто Умань знаходиться в центральній частині України. До нього можна доїхати скориставшись автобусним сполученням Київ – Одеса та Вінниця – Черкаси. ВСП "Уманський фаховий коледж технологій та бізнесу УНУС" знаходиться в центральній частині міста Умань. Дістатись до коледжу від центрального автовокзалу можна за допомогою автобусних ліній, що йдуть у бік залізничного вокзалу на маршрутних таксі номер: 1, 9, 14 (доїхавши до зупинки «Медичне училище» або «Центр»)

 Як потрапити до закладу залізницею

Залізничний вокзал знаходиться на відстані 2 кілометрів від коледжу. Поїзди прибувають до Умані із вузлової станції Христинівка. Дістатись до коледжу від залізничного вокзалу можна за допомогою автобусних ліній, що йдуть у бік центру на маршрутних таксі номер: 1, 5, 6, 9,11, 14 (доїхавши до зупинки «Медучилище»).

 Житло та харчування

Студенти проживають за місцем реєстрації у двох гуртожитках, що розташовані на території коледжу та мають дво-, три- та чотиримісні кімнати. Гуртожитки коридорного типу, з санвузлом, душовими кімнатами та кухнею на кожному поверсі. Вартість проживання в гуртожитку 2500 гривен за рік.

До послуг студентів на території закладу функціонує студентське кафе – «Забава», вартість обіду становить від 20 гривен і більше.

Медичне забезпечення студентів

У гуртожитку розташований медичний пункт, в якому обслуговуються студенти коледжу. Тут можна отримати увесь комплекс медичних послуг. Постійно надається невідкладна і перша медична допомога, щорічно проводиться профілактичний огляд.

Фінансове забезпечення студентів

Студенти, які навчаються за рахунок державного бюджету та успішно складають підсумковий контроль, щомісяця отримують стипендію. Розмір стипендії на даний час складає: звичайна стипендія - 640 гривень, підвищена стипендія – 790 гривень.

За потреби студенти можуть претендувати на отримання одноразової матеріальної допомоги в розмірі до однієї мінімальної стипендії. Студенти, які показують визначні результати у навчанні, громадській роботі, спорті можуть отримати премію.

Студентське самоврядування

В коледжі надають велику увагу роботі зі студентами. Через своїх представників студентство має вагомий голос при вирішенні проблем закладу. Зокрема, за погодженням з органом студентського самоврядування приймається рішення про зарахування, відрахування, поновлення, перевід та інший курс студентів; поселення і виселення студентів з гуртожитку.

Умови для навчання

ВСП "Уманський фаховий коледж технологій та бізнесу УНУС" - це потужний комплекс навчально-виробничих приміщень де створені сприятливі умови для навчання. До послуг студентів 5 навчально-лабораторних корпуси, навчальні майстерні, два студентські гуртожитки, бібліотека та читальний зал, 6 комп’ютерних класів, студентське кафе, спортивне містечко, два тренажерних зали.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru Как вылечить грыжу живота описано тут - https://gryzha.kiev.ua

2021 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС