вибір мови

Ukrainian English Russian

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Час отримувати cучасні знання. Наш коледж гарантує студентам отримання якісних знань !

Агротехнічний коледж

ВСП Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Січень 2018
19
П`ятниця
Сьогодні день народження відзначає Макарчук Олег Володимирович
Joomla календарь

Корисні посилання

Шановне студентство!

В житті кожної людини настає відповідальний момент вибору майбутньої професії. Впевнений, що вибір нашого навчального закладу – це Ваш крок до стрімкої ходи на професійній ниві; це широкий простір для здобуття знань, формування світогляду, розвитку особистих якостей і можливість самовдосконалення.

Відокремлений структурний підрозділ Агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва – один із перспективно спрямованих навчальних закладів, який забезпечує якісну підготовку майбутніх фахівців. Тут Ви отримаєте не тільки знання, але і свої перші життєві уроки, які великою мірою впливатимуть на подальше життя.

Успішне сьогодення, високий рівень підготовки спеціалістів, ефективний розвиток коледжу є можливим за наявності могутнього кадрового потенціалу, інноваційних технологій організації і здійснення навчально-виховного процесу, інтеграції освітньої і практичної підготовки, сучасної матеріально-технічної бази.

Нехай роки навчання знаменуються наснагою, новими звершеннями, підкореними вершинами, а коледж стане AlmaMater Ваших мрій!

 

 З повагою директор                     Podpis                                  В.В. Кужель

Copyright © 2018 Агротехнічний коледж Rights Reserved.