Ukrainian English

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Агротехнічний коледж

ВСП Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Червень 2019
20
Четвер
Сьогодні день народження відзначає Ярова Ольга Вікторівна
Joomla календарь
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Відділення загальноосвітньої підготовки 

Відділення загальноосвітньої підготовки створене з метою акумуляції процесу підготовки фахівців, що вступають на основі базової загальної середньої освіти з одночасним наданням їм повної загальної середньої освіти.

З початку його заснування відділення очолювала спеціаліст вищої категорії, викладач-методист  Н.П. Николюк. З 2014 року завідує відділенням викладач вищої кваліфікаційної категорії Л.Б. Галушко.

Роботу відділення забезпечують такі циклові комісії:  загальноосвітніх  та гуманітарних дисциплін.

Вони об’єднують 27 викладачів, які безпосередньо здійснюють освітній процес. З них: викладачів-методистів – 8, викладачів вищої категорії – 3, викладачів І категорії – 15,  викладачів спеціалістів – 1.

Викладачі відділення постійно підвищують свій професіоналізм, мають високі методичні досягнення, успішно передають свій педагогічний досвід. За багаторічну сумлінну працю та професійну майстерність М.Н. Бесараб, П.П.Тонкоглас удостоєні високих державних нагород.

За вагомий особистий внесок та багаторічну творчу участь у Виставці педагогічного досвіду, сприяння розвитку творчого мислення студентів занесено до Книги Пошани Державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» Н.П. Николюк, П.Л. Бенескула, Р.В.Кужель, Т.І. Ковтун, Ю.М. Коржа, Н.М.Мельник, В.М. Сегеду.

Завдяки наполегливій праці та високій педагогічній майстерності таких викладачів як Н.М.Мельник, С.В.Зінцова, Т.І. Ковтун успішно реалізуються навчальні програми загальноосвітніх дисциплін, функціонують навчальні кабінети та лабораторії, що сприяє успішній підготовці висококваліфікованих спеціалістів в аграрному секторі економіки.

Викладач-методист П.П. Товбушенко – автор п’яти навчальних посібників «Розв’язування задач з фізики», рекомендованих Міністерством освіти і науки України для вищих навчальних закладів.

Укладачами збірок поезій педагогів та студентів є Л.І. Товстенко ( «Первоцвіт», 2008р.), Н.П. Кобзар ( «Струни серця», 2011р., «Цвіт душі», 2013р., рецензент Л.Д.Марун), Л.І. Товстенко та Р.В. Кужель ( «Самотність», 2011р.), Л.Л. Ангарська, М.Н. Бесараб, Р.В. Кужель ( «Весна і жінка – як вони подібні», 2012р., рецензент П.Л. Бенескул), Л.Л. Ангарська, М.Н. Бесараб, Г.Г. Жулінська, С.В. Чорнозуб ( «Бринить струна в душі моїй», 2013р., рецензент П.Л. Бенескул), Нетудихата О.А. ("Коли душа співає", 2016р.)

Успішно працюють та щедро діляться своїм педагогічним досвідом новатори педагогічної справи О.Д.Глущенко, Л.І. Товстенко, Р.В. Кужель, В.Ф. Войцеховський,  О.А.Нетудихата, О.Р. Августов, В.М. Сегеда, Н.В.Солтусенко, І.В. Шеремет, Ю.М. Корж, Н.Ф. Терезюк, а також молоді викладачі А.А. Любченко,  І.М. Сухина.

Викладачі відділення стали активними учасниками конкурсу на звання “Куратор навчальної групи – 2018”, а переможцем стала куратор першокурсників Виштакалюк Н.А..

Студенти-першокурсники – активні учасники культурної та громадської діяльності, позаудиторних заходів, науково-практичних конференцій,  олімпіад,  конкурсів, спортивних змагань.

Кожен із них реалізує свою мету, здобуваючи одночасно повну загальну середню освіту, розвиваючись і формуючись як особистість та набуваючи вмінь, знань і навиків як фахівець.

    Ступаючи на стежину знань, ще вчорашні абітурієнти стають справжніми студентами та приєднуються

до дружнього колективу коледжу на відділенні загальноосвітньої підготовки.

 

Викладацький склад відділення

galycho

  Галушко Ліна Борисівна

завідувач відділення загальноосвітньої підготовки

 хімік - викладач, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист

Учасник виставки передового педагогічного досвіду ДУ НМЦ "Агроосвіта",

наукових конференцій, автор наукових статей у фахових виданнях природничого циклу


 
kovtyn

 Ковтун  Таміла Іванівна

голова циклової комісії гуманітарних дисциплін,

кандидат педагогічних наук,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач -методист.

Викладач дисциплін "Історія" та "Соціологія"

 

kychel pys

 

Кужель Руслана Володимирівна

голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Викладач дисципліни "Англійська мова"

 

avgystov

 

 Августов Олександр Робертович

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Викладач фізичного виховання

besarab

 

Бесараб Микола Никифорович

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Викладач дисципліни "Основи правознавства"

biloys

 

Білоус Сергій Володимирович

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Викладач фізичного виховання

vuchtakaluk

 

Виштакалюк Наталія Анатоліївна

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Викладач математичних дисциплін

voucexovsk

 

Войцеховський Володимир Федорович

керівник фізичного виховання,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Викладач фізичного виховання

diordieva

 

Дєордієва Альона Петрівна

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії,

Викладач математичних дисциплін

zincova

 

Зінцова Світлана Володимирівна

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Викладач дисциплін "Фізика" та "Астрономія"

kazanovsc

 

 Казановський Віталій Іванович

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Викладач дисциплін "Фізика" та "Математика"

kovalov

 

Ковальов Віталій Афанасійович

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Викладач фізичного виховання

korg

 

Корж Юрій Миколайович

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Викладач дисциплін "Транспортна географія" та "Всесвітня історія"

lybcenco

 

Любченко Андрій Андрійович

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Викладач дисциплін "Культурологія" та "Основи правознавства"

netuduhata

 

Нетудихата Ольга Анатоліївна

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії,

Викладач дисципліни "Українська мова"

segeda

 

Сегеда Валентина Миколаївна

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Викладач дисциплін "Історія України" та "Всесвітня історія"

soltysenko

 

Солтусенко Наталія Володимирівна

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Викладач дисципліни "Хімія"

syxuna

 

Сухина Ірина Михайлівна

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,

Викладач дисциплін "Англійська мова" та "Зарубіжна література"

terezuk

 

Терезюк Наталія Федорівна

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії,

Викладач дисципліни "Англійська мова"

tovstenco

 

Товстенко Любов Іларіонівна

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Викладач дисципліни "Українська мова та література"

troan

 

Троян Лариса Сергіївна

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,

Викладач дисципліни "Англійська мова"

capocka

 

Шапочка Сергій Григорович

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії,

Викладач фізичного виховання

cheremet

 

Шеремет Ірина Вікторівна

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії,

Викладач дисциплін "Біології" та "Основи екології"

2019 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС