вибір мови

Ukrainian English Russian

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Час отримувати cучасні знання. Наш коледж гарантує студентам отримання якісних знань !

Агротехнічний коледж

ВСП Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вересень 2017
26
Вівторок
Joomla календарь

Корисні посилання

Відділення загальноосвітньої підготовки 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

 

Відділення загальноосвітньої підготовки створене з метою акумуляції процесу підготовки фахівців, що вступають на основі базової загальної середньої освіти з одночасним наданням їм повної загальної середньої освіти.

З початку його заснування відділення очолювала викладач вищої категорії Н.П. Николюк. З 2014 року завідує відділенням Л.Б. Галушко.

Роботу відділення забезпечують такі циклові комісії:  загальноосвітніх  та гуманітарних дисциплін.

Вони об’єднують 36 викладачів, які безпосередньо здійснюють навчально-виховний процес. З них: викладачів-методистів – 5, викладачів вищої категорії – 17, викладачів І категорії – 14, викладачів ІІ категорії – 3, викладачів спеціалістів – 2.

Викладачі відділення постійно підвищують свій професіоналізм, мають високі методичні досягнення, успішно передають свій педагогічний досвід. За багаторічну сумлінну працю та професійну майстерність М.Н. Бесараб, Л.Д.Марун, П.П. Товбушенко, П.П.Тонкоглас удостоєні високих державних нагород.

За вагомий особистий внесок та багаторічну творчу участь у Виставці педагогічного досвіду, сприяння розвитку творчого мислення студентів занесено до Книги Пошани Державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» Н.П. Николюк, П.Л. Бенескула, Р.В.Денисюк, Н.П. Кобзар, Т.І. Ковтун, Ю.М. Коржа, Н.М.Мельник, В.М. Сегеду.

Завдяки наполегливій праці та високій педагогічній майстерності таких викладачів як Н.М.Мельник, Н.П.Кобзар, С.В.  Зінцова, Т.І. Ковтун успішно реалізуються навчальні програми загальноосвітніх дисциплін, функціонують навчальні кабінети та лабораторії, що сприяє успішній підготовці висококваліфікованих спеціалістів в аграрному секторі економіки.

Викладач-методист П.П. Товбушенко – автор п’яти навчальних посібників «Розв’язування задач з фізики», рекомендованих Міністерством освіти і науки України для вищих навчальних закладів.

Укладачами збірок поезій педагогів та студентів є Л.І. Товстенко ( «Первоцвіт», 2008р.), Н.П. Кобзар ( «Струни серця», 2011р., «Цвіт душі», 2013р., рецензент Л.Д.Марун), Л.І. Товстенко та Р.В. Денисюк ( «Самотність», 2011р.), Л.Л. Ангарська, М.Н. Бесараб, Р.В. Денисюк ( «Весна і жінка – як вони подібні», 2012р., рецензент П.Л. Бенескул), Л.Л. Ангарська, М.Н. Бесараб, Г.Г. Жулінська, С.В. Чорнозуб ( «Бринить струна в душі моїй», 2013р., рецензент П.Л. Бенескул).

Успішно працюють та щедро діляться своїм педагогічним досвідом новатори педагогічної справи О.Д.Глущенко, Л.І. Товстенко, Р.В. Денисюк, В.Ф. Войцеховський, Л.Д.Марун, О.А.Нетудихата, О.Р. Августов, В.М. Сегеда, Н.В.Солтусенко, І.В. Шеремет, Ю.М. Корж, Н.Ф. Терезюк, а також молоді викладачі А.А. Любченко, Л.В. Коваль, І.М. Сухина.

Викладачі Л.А. Верещак, Н.С. Демченко - Ясинецька, Л.С. Троян, О.В. Шиманська, Н.О. Цяпута стали активними учасниками конкурсу на звання “Куратор навчальної групи – 2013”, отримали відзнаки за перемогу в окремих номінаціях, а переможцем стала куратор першокурсників І.І. Булах.

Студенти-першокурсники – учасники культурної та громадської роботи, науково-практичних конференцій, переможці олімпіад та різноманітних конкурсів.

В конкурсі “Студент року – 2013” в коледжі перемогла першокурсниця Л.Голобородько та стала лауреатом регіонального конкурсу, що відбувався в місті Тальне. Кожен із них реалізує свою мету, здобуваючи одночасно повну загальну середню освіту, розвиваючись і формуючись як особистість та набуваючи вмінь, знань і навиків як фахівець.

    Ступаючи на стежину знань, ще вчорашні абітурієнти стають справжніми студентами та приєднуються

до дружнього колективу коледжу на відділенні загальноосвітньої підготовки.

 

Викладацький склад відділення

Ліна Борисівна1

  Галушко Ліна Борисівна

завідувач відділення загальноосвітньої підготовки

 хімік - викладач, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Учасник виставки передового педагогічного досвіду ДУ НМЦ "Агроосвіта",

наукових конференцій, автор наукових статей у фахових виданнях природничого циклу


 
Ковтун1

 Ковтун  Таміла Іванівна

голова циклової комісії гуманітарних дисциплін,

кандидат педагогічних наук,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач -методист.

Викладач дисциплін "Історія" та "Соціологія"

 

Денисюк Руслана1

 

Кужель Руслана Володимирівна

голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Викладач дисципліни "Англійська мова"

 

Августов1

 

 Августов Олександр Робертович

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Викладач фізичного виховання

Бесараб1

Бесараб Микола Никифорович

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Викладач дисципліни "Основи правознавства"

Білоус1

 

Білоус Сергій Володимирович

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Викладач фізичного виховання

Бондаренко1

 

Бондаренко Лариса Олегівна

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії,

Викладач дисципліни"Англійська мова"

Верещак1

 

Верещак Людмила Антонівна

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Викладач дисципліни "Англійська мова"

Войцеховський1

Войцеховський Володимир Федорович

керівник фізичного виховання,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Викладач фізичного виховання

Глущенко1

 

Глущенко Олександр Дмитрович

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Викладач фізичного виховання

Дієордієва1

 

Дєордієва Альона Петрівна

спеціаліст другої кваліфікаційної категорії,

Викладач математичних дисциплін

Зінцова1

 

Зінцова Світлана Володимирівна

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,

Викладач дисциплін "Фізика" та "Астрономія"

Казановський1

 Казановський Віталій Іванович

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,

викладач - методист.

Викладач дисциплін "Фізика" та "Математика"

коваль Леся1

 

Коваль Леся Валеріївна

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії,

Викладач дисципліни "Англійська мова"

Ковальов1

 

Ковальов Віталій Афанасійович

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Викладач фізичного виховання

Корж1

 

Корж Юрій Миколайович

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Викладач дисциплін "Транспортна географія" та "Всесвітня історія"

Любченко1

 

Любченко Андрій Андрійович

спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.

Викладач дисциплін "Культурологія" та "Основи правознавства"

Мельник1

 

Мельник Наталія Миколаївна

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,

Викладач математичних дисциплін

Менчинська1

 

Менчинська Віталія Вікторівна

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Викладач правових дисциплін

Нетудихата1

 

Нетудихата Ольга Анатоліївна

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії,

Викладач дисципліни "Українська мова"

Сегеда1

 

Сегеда Валентина Миколаївна

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Викладач дисциплін "Історія України" та "Всесвітня історія"

Солтусенко1

 

Солтусенко Наталія Володимирівна

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Викладач дисципліни "Хімія"

Сухина Ірина1

 

Сухина Ірина Михайлівна

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії,

Викладач дисциплін "Англійська мова" та "Зарубіжна література"

Терезюк1

 

Терезюк Наталія Федорівна

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії,

Викладач дисципліни "Англійська мова"

Товстенко1

 

Товстенко Любов Іларіонівна

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,

Викладач дисципліни "Українська мова та література"

Троян1

 

Троян Лариса Сергіївна

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії,

Викладач дисципліни "Англійська мова"

Шапочка1

 

Шапочка Сергій Григорович

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії,

Викладач фізичного виховання

Шеремет1

 

Шеремет Ірина Вікторівна

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії,

Викладач дисциплін "Біології" та "Основи екології"

Copyright © 2017 Агротехнічний коледж Rights Reserved.