вибір мови

Ukrainian English Russian

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Час отримувати cучасні знання. Наш коледж гарантує студентам отримання якісних знань !

Агротехнічний коледж

ВСП Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Січень 2018
19
П`ятниця
Сьогодні день народження відзначає Макарчук Олег Володимирович
Joomla календарь

Корисні посилання

Ці слова не можуть залишити байдужими нікого.  І  символічним є те, що День захисту дітей святкують 1 червня, адже перший день літа немовби символізує тепло дитячих посмішок, сонячний настрій та щирість у їхніх очах.

Ось уже більше як 60 років першого червня світова громадськість відзначає світле і надзвичайно гуманне свято – Міжнародний день захисту дітей.  Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей 1 червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році. ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров’я і життя дитини – одним із пріоритетів своєї діяльності.
В Україні цей день відзначають з 1998 року.

День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою, в майбутньому стали хорошими громадянами своєї країни. Тому,  першого червня викладачами Цяпутою Н.О. та Цяпутою В.М. було підведено  підсумки конкурсу презентацій студентів нашого коледжу "Всі ми родом із дитинства", що тривав протягом останнього тижня. Переможцем стала студентка групи О-28 економічного відділення Починок Д. із  презентацією "Права дитини - знай, дотримуйся, виконуй!" 

05-06-17-07

Copyright © 2018 Агротехнічний коледж Rights Reserved.