вибір мови

Ukrainian English Russian

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Час отримувати cучасні знання. Наш коледж гарантує студентам отримання якісних знань !

Агротехнічний коледж

ВСП Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Січень 2018
19
П`ятниця
Сьогодні день народження відзначає Макарчук Олег Володимирович
Joomla календарь

Корисні посилання

Студенти групи 14 разом з викладачем Сегедою В.М. відвідали оглядову екскурсію до підземель Василіанського монастиря, найстарішої пам’ятки історії, архітектури міста Умані, що збереглася до наших днів.

На вході студентів зустрічає чернець, який веде екскурсію підземеллями, цікаво розповідає про історію монастиря, життя ченців, які служили при монастирі Василіанів. Монастир заснований в 1764-1766 роках з католицькою Василіанською школою, де навчалися 400 учнів, виховувались католики та піддані польської шляхти.Стіни викладені з дикого каменю та цегли мають товщину 1,5 м. Від стін монастиря підземні ходи ведуть до парку Софіївка, центральної частини міста та далеко за його межі, зберігаючи дуже багато таємниць, скарбів і небезпек. Все наше місто, парк Софіївка пронизані підземними ходами, збудованими в часи Середньовіччя. В 1674 р. цими ходами проникли до фортеці турки, захопили та повністю зруйнували і спалили місто. А в 1768 р. підземними ходами в місто попали гайдамаки і полилась кров рікою: розправилися з польською шляхтою, євреями -орендаторами, католицькими священиками, учнями монастиря - вбивали та кидали до криниць.

Коридорам, трапезним та келіям Василіанського монастиря вже 250 років, тому саме підземелля є одним з найцікавіших туристичних маршрутів міста Умані.

11-06-17-01

 

11-06-17-02

Copyright © 2018 Агротехнічний коледж Rights Reserved.