вибір мови

Ukrainian English Russian

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Час отримувати cучасні знання. Наш коледж гарантує студентам отримання якісних знань !

Агротехнічний коледж

ВСП Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Січень 2018
19
П`ятниця
Сьогодні день народження відзначає Макарчук Олег Володимирович
Joomla календарь

Корисні посилання

23 червня, в нашому навчальному закладі   за участі всього колективу, батьків та гостей відбувся черговий випуск студентів, що здобували освіту за спеціальностями «Бухгалтерський облік», «Фінанси та кредит», «Розробка програмного забезпечення», «Обслуговування програмних систем і комплексів», «Організація перевезень і управління автотранспортом», «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва».

Урочисте дійство розпочалось із спільного виконання Державного Гімну України.
Із вітальним словом до студентів-випускників звернувся директор коледжу, кандидат економічних наук, доцент, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист Віталій Володимирович Кужель, який підкреслив, що сьогодні нашій країні як ніколи потрібні високопрофесійні фахівці, від яких чекають самовідданості, ініціативи, креативних підходів у виконанні роботи, відповідальності та патріотизму.

На адресу директора та педагогічного колективу від випускників пролунали теплі слова вдячності. Вони говорили про нові можливості та перспективи, що відкриваються перед молодими людьми завдяки отриманим знанням і вмінням, та запевнили всіх, що будуть гідно нести звання випускника Агротехнічного коледжу УНУС.
Наприкінці свята батьки, рідні та близькі випускників подякували викладачам та керівництву коледжу за терпіння, мудрість та сумлінну працю, завдяки яким юні фахівці досягли своєї мети і отримали дипломи.

Завершилася церемонія вручення дипломів виступом представників художньої самодіяльності навчального закладу та фотографуванням на згадку.
Бажаємо усім випускникам творчого натхнення та реалізації у сфері, яку вони обрали!

  25-06-17-05

 

25-06-17-06

 

 

25-06-17-07

 

25-06-17-08

 

25-06-17-09

 

25-06-17-10

 

25-06-17-11

 

25-06-17-12

Copyright © 2018 Агротехнічний коледж Rights Reserved.