вибір мови

Ukrainian English Russian

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Час отримувати cучасні знання. Наш коледж гарантує студентам отримання якісних знань !

Агротехнічний коледж

ВСП Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Грудень 2017
15
П`ятниця
Joomla календарь

Корисні посилання

Ось і минуло спекотне літо, закінчилася вступна кампанія, притихло хвилювання абітурієнтів та їх батьків. Настала осінь і першого вересня Агротехнічний коледж УНУС у своїх стінах зустрічає своїх студентів.

Цього дня у нашому коледжі відбувся урочистий захід, присвячений Дню знань та посвяті першокурсників у студенти. Директор коледжу кандидат економічних наук Кужель В.В. привітав з початком нового навчального року. У своєму вітальному слові Віталій Володимирович наголосив, що освіта є основою для успішної кар’єри та благополучного життя. Стрімкий розвиток технологій, наукових галузей, інноваційних підходів потребує безперервного навчання і постійного вдосконалення професійних навичок. З особливими словами вітання директор коледжу звернувся до першокурсників, які влилися у нашу студентську родину, та побажав їм яскравого і незабутнього студентського життя, знайти нових друзів, здобути перший професійний досвід і осягнути секрети майбутньої професії.

З святковою подією усіх присутніх привітали також почесні гості, ветерани педагогічної праці, батьки.

Хвилюючою миттю під час урочистостей стало прийняття клятви першокурсників. Директор коледжу разом з головою студентського самоврядування вручили першокурсникам символічний Ключ до знань, Студентський квиток та Залікову книгу.

 Після закінчення урочистої лінійки, присвяченої Дню знань для студентів коледжу була проведена виховна година на тему: "Європейський вибір:Україна на карті Європи». Метою якої було ознайомити студентів з загальноєвропейськими цінностями та традиціями, місцем та значенням України у світі, культурними надбаннями; поширювати ідею європейської ідентичності; утверджувати спільні європейські цінності; формувати позитивну громадську думку щодо євроінтеграційного курсу України; мотивувати до вивчення рідної мови та мов європейських країн.

05-09-17-01

 

05-09-17-02

 

05-09-17-03

 

05-09-17-04

 

05-09-17-05

 

05-09-17-06

 

Copyright © 2017 Агротехнічний коледж Rights Reserved.