вибір мови

Ukrainian English Russian

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Час отримувати cучасні знання. Наш коледж гарантує студентам отримання якісних знань !

Агротехнічний коледж

ВСП Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Грудень 2017
15
П`ятниця
Joomla календарь

Корисні посилання

Зі світлим святом Дня народження вітаємо Августова Олександра Робертовича.

Августов1   

 

 

 

2 жовтня свій 70-річний ювілей святкує наш колега,

викладач фізичного виховання, тренер з настільного тенісу,

спортивний наставник студентів та прекрасна людина

Олександр Робертович.

 

 

В ці сонячні, теплі, погожі дні, коли земля вкривається осіннім падолистом, святкує свій прекрасний ювілей шанована людина, відданий своїй справі наставник та тренер, друг та батько, неодноразовий чемпіон з різних видів спорту, викладач вищої кваліфікаційної категорії – Олександр Робертович Августов.

Доля Олександра Робертовича мережана нитками любові до своєї справи, неповторної й багатогранної студентської родини, добра й щоденної творчості задля виховання нових чемпіонів, сприяння процвітанню рідного коледжу, мудрості й справедливості у ставленні до своїх колег та вихованців, невичерпної сили й енергії у підготовці гідної юної зміни, зміцненні матеріально-технічної бази та забезпеченості всім необхідним майбутніх спортсменів, турботи про власних дітей та онуків.

   Народився славетний ювіляр в Горьківській області поблизу Нижнього Тагілу (Росія) в латиській сім’ї робітників, звідки переїхали в Україну в 1950-му році . Спочатку жили і працювали в Дніпропетровську, а в 1963-му родина переїздить до Умані.

Кмітливий та розумний учень 4-ої міської школи Олександр дуже швидко завоював прихильність та повагу шкільного колективу, став гордістю школи.

Фізично розвинений та активний юнак стає членом збірної команди школи, відвідує спортивні секції, а згодом завойовує перший свій чемпіонський титул з боротьби.

Не залишається осторонь і громадських справ – бере участь в будівництві та оснащенні спортивних об’єктів міста, зокрема стадіону «Сокіл».

Після закінчення школи був учнем технічної школи міста Куйбишев, відслужив строкову службу в прикордонних військах. Повернувшись до Умані в 1969-му році працював електриком на заводі «Мегомметр» та заочно навчався в сільськогосподарському інституті. Та всі ці роки закоханий у спорт чоловік не полишав мрію присвятити себе спортивній кар’єрі. Від спортінструктора в МРС ДСО «Спартак» до тренерської роботи, а згодом викладач-наставник у ВСП АТК УНУС. На його рахунку не злічити підготовлених ним чемпіонів, так само закоханих у спорт. Боротьба, футбол, гирі, шахи, настільний теніс…

З якою вдячністю та повагою згадують його колишні випускники, з яким захопленням говорять про нього сучасні студенти! Вони люблять, поважають і шанують Олександра Робертовича, йдуть до нього за порадами як до досвідченого тренера, наставника та просто друга. Для них він є неперевершеним авторитетом.

Талановитий, розумний, толерантний, життєрадісний, вимогливий і, водночас, людяний,  живе в світі студентських мрій і бажань, вчительських турбот і проблем.

   Тож,  вітаємо Вас, шановний Олександре Робертовичу з ювілеєм!

Здоров’я Вам міцного на многії літа, родинного тепла і затишку! Бажаємо зберігати творчий ритм, отримувати задоволення від життя та підготувати ще не одного чемпіона! Хай доля й надалі буде щедрою й прихильною до Вас. Сумлінною довгорічною працею, доброзичливими стосунками з колегами в нашому колективі ви заслужили глибоку повагу. Нехай ваша життєва дорога в’ється по висхідній, нагороджує здоров’ям, щастям, радістю та всіма земними благами!

                                                                                 Колеги, друзі,студенти.

 

 

Copyright © 2017 Агротехнічний коледж Rights Reserved.