вибір мови

Ukrainian English Russian

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Час отримувати cучасні знання. Наш коледж гарантує студентам отримання якісних знань !

Агротехнічний коледж

ВСП Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Січень 2018
19
П`ятниця
Сьогодні день народження відзначає Макарчук Олег Володимирович
Joomla календарь

Корисні посилання

Унікальне село, де рівень життя вищий, ніж в обласних центрах,

село, в яке повертається молодь після закінчення вузів, жителі задоволені зарплатами, водії– дорогами, а пенсіонери – умовами життя. І це все в період глибокої кризи в країні… Диво? Так, економічне диво на Уманщині – село Берестівець. Намагались розкрити секрет такого піднесення студенти економічного відділення нашого коледжу разом з викладачами Бабій І.В., Мельник Ю.М., Шиманською О.В.

Зустрічає село європейськими дорогами, парком неймовірної краси з фонтанами та ставками, островом кохання серед ставу з містком до нього, обладнаним пляжем для відпочинку, будинком культури з інноваційним повітряним опаленням, сучасні просторі приміщення якого використовують для проведення заходів найвищого рівня. Торік Берестівець отримав звання "Найщасливіше село Черкащини".Місцеві жителі мають змогу користуватися безкоштовно тренажерною залою, новітньою спортзалою, масажним кабінетом з надсучасним автоматичним кріслом, яке забезпечує 300 видів масажу від п’ят до потилиці. Задля безпеки жителів існує власна поліція, освітлюється кожна вулиця, повсемісно камери відеоспостереження. Люди працюють у місцевому фермерському господарстві та в закладах інфраструктури з зарплатою 7000-12000 грн. Більше того, село допомагає всьому Уманському району, вкладаючи кошти в ремонт районної лікарні та забезпечуючи ліками.

А секрет всього – в одній людині, в одному ефективному господарі, який став двигуном зрушеннь і довів усій Україні, що одна людина своїм бажанням і енергією може змінити життя на краще для цілого регіону, згуртувавши навколо себе громаду.Це місцевий фермер Василь Чекаленко та його підприємство – товариство «Берестівець».

Місцеві жителі разом дбають про благоустрій села, працюють на благо своїх родин та всієї країни. Берестівець – село, де не смітять, не ламають дерева, не б’ють ліхтарі, не псують фонтани та не дряпають лавочки, за останні кілька років – жодного злочину. Кожен усвідомлює власний внесок у забезпечення гідного рівня життя та власну відповідальність за його збереження.

Нині село планує подальший розвиток – закладено будівництво сучасного стадіону,готельно-ресторанного комплексу, значна увага приділяється розвитку туристичного потенціалу, зокрема створенню музею під відкритим небом. Необхідністю є залучення молоді, молодих фахівців з сучасними економічними знаннями. Задля цієї мети планується будівництво житла для молодих сімей, уже зараз – кожному, хто укладає шлюб у Берестівці – подарунок 5000 грн, при народженні дитини – також значна матеріальна підтримка.

ТОВ «Берестівець» – прецедент, що довів: не чекайте змін ззовні – починайте з себе, це надійний шлях до омріяного життя.

05-12-17-09

 

05-12-17-10

 

05-12-17-11

 

05-12-17-12

 

05-12-17-13

 

05-12-17-14

Copyright © 2018 Агротехнічний коледж Rights Reserved.