вибір мови

Ukrainian English Russian

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Час отримувати cучасні знання. Наш коледж гарантує студентам отримання якісних знань !

Агротехнічний коледж

ВСП Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Січень 2018
19
П`ятниця
Сьогодні день народження відзначає Макарчук Олег Володимирович
Joomla календарь

Корисні посилання

Про Bitcoin і технологію Blockchain чули навіть ті, хто ніколи не користувався криптовалютами та не розуміє, що таке mining.

Швидке зростання популярності та курсу віртуальних грошей, а надто з початку 2017 року, зробило їх трендовою темою.

Утім, далеко не всі можуть чітко уявити, у чому головні переваги цифрової валюти, як вона працює та які перспективи в нової ланцюгової системи зберігання даних та грошових переказів.

Серед ключових переваг Bitcoin, які найчастіше називають, — захищеність криптовалюти від інфляції, перепадів економічного розвитку та нестабільності національних банківських систем. Проте одночасно навколо біткоїну, ефіру та інших криптовалют сформувалася низка міфів та упереджень. Тому на сучасному етапі варто детальніше про них поговорити.

Окрім того, в Україні і багатьох країнах світу відсутній законодавчий статус криптовалюти, а більшість пояснень у відкритому доступі переобтяжені технічною інформацією.

Тому, з метою спробувати пояснити, що це таке і за якими принципами працює «криптовалюта», «біткоіни», «майнінги» та «блокчейни» викладачем Шиманською О.В. за участі студента групи П-47 Цюпка Максима зі студентськими групами Б-29, Ф-28 та О-37 було проведено інтенсив професійного росту «Криптовалюти – гроші майбутнього?»

Під час заходу студенти детально ознайомилися з поняттям «криптовалюта», «біткоін», «майнінг», «блокчейн» тощо. З’ясували, що початком історії криптовалют вважають 2009 рік. Саме тоді в інтернеті з’явився документ з описом біткоїна, опублікований під ім’ям СатосіНакамото (SatoshiNakamoto). До цих пір немає єдиної думки, чи під цим іменем ховається одна людина, а чи група розробників.

Студенти дізнались, що спочатку попит на криптовалюту був лише серед ґіків, математиків та криптографів. На момент 2009  року криптовалюта була виключно доказом того, що можливі електронні гроші, які не мають гарантованого забезпечення. Але вже у 2010 році було створено перший обмінник, котрий обмінював криптовалюту на долари США. В цей же рік один користувач купив у іншого 2 піци за 10 тис біткоїнів (тоді це було близько $25).

Сплеск інтересу до біткоїнів відбувся у 2014 році. Саме цього року криптовалюти до оплати почали приймати одразу декілька компаній — Microsoft, Dell, Greenpeace, VirginGalactic, Wikipedia. Уклавши партнерство з BitPay, Microsoft додав біткоїн як спосіб оплати різного цифрового контенту, в тому числі мобільного, а також в якості засобу сплати за ігри та підписки Xbox. А вже станом на 30.11.2017 року курс біткоїна склав трохи менше, ніж 12000$ !!!

Слухачі заходу отримали детальну інформацію про технологічну сторону біткоїну та інших криптовалют, про їх історію та мету запровадження, механізм застосування, переваги та перспективи сучасної еволюції грошей, про технологію віртуальних капіталовкладень та можливості керування власним капіталом. Виступаючий поділився з усіма присутніми і власним досвідом, і досвідом своїх друзів в питанні можливості отримання заробітку в принципово новій для нашого суспільства, віртуальній сфері сучасних грошей. Студенти мали змогу також обговорити і недоліки криптовалют.

Тому, на основі заслуханого та переглянутого матеріалу, всі присутні отримали солідну інформаційну базу, що дає можливість кожному задуматись над питанням, що сьогодні дедалі частіше турбує сучасне суспільство: «А чи дійсно криптовалюти – це гроші майбутнього?»….

05-12-17-15

 

05-12-17-16

Викладач,

Шиманська О.В.

Copyright © 2018 Агротехнічний коледж Rights Reserved.