вибір мови

Ukrainian English Russian

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Час отримувати cучасні знання. Наш коледж гарантує студентам отримання якісних знань !

Агротехнічний коледж

ВСП Уманського національного університету садівництва

Банер агроколедж

Презентація коледжу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Січень 2018
19
П`ятниця
Сьогодні день народження відзначає Макарчук Олег Володимирович
Joomla календарь

Корисні посилання

Хай пролунає "Слава Україні!"

- В той день, коли закінчиться війна.

А волонтерам - ангелам добра –

Низький уклін до самої землі:

Їх допомога – як жива вода,

Нас рятувала у тяжкі часи.

(Слова із пісні, яка присвячена бійцям АТО «Не сумуй»)

5 грудня в більшості країн світу святкують Міжнародний день добровольців. Друга назва цього свята - день волонтерів.  Це свято існує вже понад 30 років.

Волонтер – це не просто робота, це спосіб життя. Сьогодні волонтерський рух України допомагає вибороти перемогу та зберегти цілісність нашої країни. Волонтерська праця буде актуальною до того моменту, доки люди будуть потребувати допомоги, соціальної підтримки.Волонтерська діяльність в Україні зародилася та набула нових форм саме під час Революції Гідності й російської агресії.

Соціально-економічна ситуація в Україні, події на майдані та неоголошена війна на сході змусила пересічних українців по-новому поглянути на власну громадянську позицію та сприяла високому розвитку самоорганізації, волонтерства та благодійності в країні.

6 грудня студенти групи Ф39 на чолі із викладачем Булах І.І. відвідали Уманський волонтерський штаб «Разом», привітали їх із професійним святом, принесли макулатуру, поспілкувалися із активістами центру. Всіх вразила зворушлива розповідь волонтерів про реальне становище на фронті, про першочергові потреби бійців на передовій, про мізерне фінансування армії. Кожен в душі запитав себе: «А що я зробив для того, щоб бачити сьогодні над собою мирне небо?», в той час, як на сході однолітки ховаються в підвалах від артобстрілів і позбавлені можливості навчатися, спокійно спати, будувати своє майбутнє в мирній країні.

Не залишила нікого байдужою і екскурсія в ДІАЗ «Стара Умань», де експоновано виставку «Волонтерський фронт», присвячену Міжнародному дню волонтера. Організатор виставки ─ Уманська громадська міськрайонна волонтерська організація «Разом». Серед експонатів ─ картини, фото, подяки та речі, які були доставлені в зону АТО. Студенти могли потримати в руках справжній бойовий арсенал різної зброї і калібру, який відстріляний у зоні АТО, доторкнутися до побуту бійців в імпровізованому наметі, внести свою часточку доброчинності у скриньки допомоги для закупівлі волонтерами медикаментів на передову.

Волонтерська діяльність має неоціненне значення, тільки добро збереже чарівний світ нашої рідної землі. На ньому тримається все людство! Коли кожен із нас буде добрим і милосердним, справедливим, щирим, буде жити за правилами людяності і добра, наше спільне життя і майбутнє буде щасливим і прекрасним. А наша рідна Україна стане багатою і незалежною державою, де в першу чергу будуть піклуватися про людину і її добробут. Велике починається з малого… Тож будьте щедрі серцем в ім’я добра і милосердя!

06-12-17-01

 

06-12-17-02

 

06-12-17-03

 

06-12-17-04

 

06-12-17-05

 

06-12-17-06

І.І.Булах

Copyright © 2018 Агротехнічний коледж Rights Reserved.