foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Уманський фаховий коледж

технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва

Презентація коледжу


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Листопад 2022
29
Вівторок
Joomla календарь

Сьогодні,1 вересня, наш навчальний заклад люб’язно відкрив двері для студентів першокурсників у цікавий світ знань, до професійного становлення та саморозвитку.

На жаль, цього річ не було традиційних урочистих заходів до Дня знань. Воєнний стан наклав відбиток і на освітянський простір.

Дорогі студенти, на вашу  долю випало вже багато випробувань. Ви – нове покоління українців, загартоване війною, з підвищеною національною свідомістю, впевнене в майбутній перемозі та незалежності нашої держави.

«Ми – українці: честь і слава незламним!» - тема сьогоднішнього першого уроку присвяченого нашій історії, нашим Героям, які боронять державний сувернітет і незалежність, пам'яті усіх тих, кого забрала війна.

Першокурсники познайомились з навчальним закладом, долучились до студентського життя.

Тож, шановні студенти, викладачі, співробітники вітаємо Вас з Днем знань. Всім бажаємо витримати всі навантаження сьогодення. Щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній навчальний рік! Високих оцінок, легких контрольних, цікавих занять і вірних друзів!

З новим навчальним роком!

З Днем знань!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

01 09 22 01

01 09 22 02

01 09 22 03

01 09 22 04

01 09 22 05

01 09 22 06

01 09 22 07

Ремонт квартир в Киеве - Лестница на заказ в Киевской области
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru
Чергова річниця Дня Гідності і Свободи у ВСП «Уманський фаховий коледж технологій та бізнесу УНУС» пройшла під знаком незламності та...
Оголошення В зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації, з метою запобігання поширення коронавірусної хвороби в навчальному закладі та забезпечення безпечних умов навчання...

2022 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС