foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Уманський фаховий коледж

технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва

Презентація коледжу


Лютий 2024
25
Неділя
Joomla календарь

Сьогодні,1 вересня, наш навчальний заклад люб’язно відкрив двері для студентів першокурсників у цікавий світ знань, до професійного становлення та саморозвитку.

На жаль, цього річ не було традиційних урочистих заходів до Дня знань. Воєнний стан наклав відбиток і на освітянський простір.

Дорогі студенти, на вашу  долю випало вже багато випробувань. Ви – нове покоління українців, загартоване війною, з підвищеною національною свідомістю, впевнене в майбутній перемозі та незалежності нашої держави.

«Ми – українці: честь і слава незламним!» - тема сьогоднішнього першого уроку присвяченого нашій історії, нашим Героям, які боронять державний сувернітет і незалежність, пам'яті усіх тих, кого забрала війна.

Першокурсники познайомились з навчальним закладом, долучились до студентського життя.

Тож, шановні студенти, викладачі, співробітники вітаємо Вас з Днем знань. Всім бажаємо витримати всі навантаження сьогодення. Щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній навчальний рік! Високих оцінок, легких контрольних, цікавих занять і вірних друзів!

З новим навчальним роком!

З Днем знань!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

01 09 22 01

01 09 22 02

01 09 22 03

01 09 22 04

01 09 22 05

01 09 22 06

01 09 22 07

На базі ВСП « Уманський фаховий коледж та бізнесу УНУС» стартував спільний освітній проект між навчальним закладом, ТОВ...
«ВОНИ ТРИМАЮТЬ НЕБО…» д о Дня пам’яті Героїв Небесної сотні Боротьба триває… 20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем. День Героїв...
20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 р. «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті...
День Державного Герба України є одним з найважливіших державних свят в Україні, оскільки це один із національних символів України.
Щиро вітаємо студентку першого курсу Поліну Дзерожинську з перемогою у Зимовому чемпіонаті України з легкоатлетичних метань! Бажаємо міцного здоров'я, наполегливості і...

2024 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС