foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Уманський фаховий коледж

технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва

Презентація коледжу


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Січень 2022
17
Понеділок
Joomla календарь
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

У 2018 році виповнюється 100 років з часу створення Товариства Червоного Хреста України – найбільшої в країні гуманітарної організації. Її основне завдання – сприяння органам державної влади в їх діяльності в гуманітарній сфері, захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил і органам охорони здоров’я.
Взявши на себе з перших днів існування – з 1918 року – благородну місію турботи про здоров`я людей та їхнє благополуччя, Товариство продовжує пропагувати Основоположні принципи Міжнародного руху Червоного Хреста, а також цінності, непідвласні часу – милосердя, людяність, співчуття.
За майже вікову історію своєї діяльності Товариство Червоного Хреста України пройшло визначний шлях, насичений мільйонами благородних вчинків, спрямованих на допомогу найуразливішим громадянам та постраждалим від надзвичайних ситуацій та збройних конфліктів.
Пишаємось тим, що відокремлений структурний підрозділ Агротехнічний коледж Уманського НУС має пряме відношення до роботи цієї визначної організації на рівні нашого міста. В нашому навчальному закладі вже багато років створена та постійно працює Первинна організація Червоного Хреста, що є надійною опорою для знедолених, сиріт, інвалідів, немічних, хворих, самотніх, надійною інстанцією, куди люди завжди можуть звернутися за допомогою при найбільш складних обставинах. Членами цієї організації в коледжі є адміністрація коледжу, куратори та студенти навчальних груп, співробітники навчального закладу. Наші волонтери та співробітники завжди поруч там, де люди потребують допомоги, підтримки та поради. Все це здійснюються виключно за допомогою тих, хто підтримує гуманну діяльність Червоного Хреста. Наш коледж теж готовий завжди допомогти тому, хто опинився в скруті.
Основні напрямки роботи Первинної організації Товариства Червоного Хреста ВСП Агротехнічного коледжу Уманського НУС
Первинна організація ЧХ агротехнічного коледжу працює у тісній співпраці із Радою ветеранів коледжу та міста. Наші волонтери приділяють значну увагу ветеранам війни і праці, людям похилого віку, що проявляється у наданні посильної матеріальної допомоги, допомоги по господарству, допомоги при вирішенні складних життєвих ситуацій. Наші ветерани не залишаються без уваги у дні народження, під час свят та визначних дат. В коледжі періодично проводяться в теплій невимушеній атмосфері зустрічі та круглі столи за участю адміністрації коледжу, студентської ради, співробітників та шанованих ветеранів, які також завжди є запрошеними почесними гостями на тематичні виховні години в студентських групах, концерти та відкриті заходи.
Первинна організація Товариства ЧХ агротехнічного коледжу забезпечує постійний контроль та піклування над дитячими спеціалізованими закладами: притулками, обласним центром соціально-психологічної реабілітації дітей, Ладижинською та Бабанською школою – інтернатом. Делегації наших волонтерів із числа студентів та викладачів щорічно організовують та проводять благодійні акції, що дозволяє передавати маленьким вихованцям вищезазначених закладів різні гостинці: одяг, взуття, канцелярське приладдя, фрукти, солодощі, книги та іграшки.
Не залишає без уваги волонтерський рух коледжу і окремих студентів нашого навчального закладу, що теж потребують особливої уваги та допомоги в складних життєвих ситуаціях. Ініціативою викладачів та студентів щорічно організовуються благодійні концерти та сезонні ярмарки; виручені кошти передаються нашим студентам з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям – сиротам, які найбільше потребують нашої допомоги.
Вагомим моментом у роботі Первинної організації Товариства ЧХ Агротехнічного коледжу є ситуація, що в силу відомих усім обставин склалась на Сході нашої країни. Ми всі разом повинні пам’ятати про тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою та миру на передовій. Кожен воїн повинен відчути нашу любов та турботу. Аби їх відчули бійці в зоні АТО, у нашому коледжі періодично проводяться благодійні акції, в рамках яких студенти та куратори груп, співробітники коледжу збирають продукти харчування, одяг, миючі та господарські засоби, різні смаколики. Всі ці подарунки делегаціями наших студентів передаються Уманській волонтерській організації «Разом», яка готує відправку таких подарунків в зону АТО на схід України.
Не менш важливим аспектом діяльності Первинної організації Товариства Червоного Хреста коледжу є проведення профілактично – роз’яснювальної роботи серед студентства у загально – коледжівському масштабі щодо історії створення та діяльності Червоного Хреста та пропаганди здорового способу життя. Постійними є проведення на рівні навчального закладу відкритих виховних годин до Міжнародного Дня боротьби із туберкульозом, виховні заходи щодо боротьби зі СНІДом, щодо шкідливості вживання алкогольних, тютюнових виробів, наркотичних речовин, зустрічі з працівниками Дружньої клініки для молоді, центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, центру – є для студентів особливо корисними, так як вони отримують відповіді на ті питання, що найбільше хвилюють сучасну молодь. Традиційними в нашому навчальному закладі є проведення днів здоров’я, спортивних змагань та спортивно – розважальних ігор «Козацькі розваги». Більшість виховних заходів в коледжі проводяться з метою виховання в молоді добра, залучення її до благодійних справ і до лав Червоного Хреста. Викладачі коледжу щороку надають допомогу міськрайонній організації Товариства Червоного Хреста у проведенні інформаційно-профілактичних акцій з питань профілактики туберкульозу та СНІДу, періодично інформують студентів про діяльність Червоного Хреста, а студенти залучаються до акцій розповсюдження членських марок Червоного Хреста. Сподіваємось, що дана виховна робота сприятиме поліпшенню профілактиці інфеційних хвороб, пропоганді здорового способу життя, виховання в молоді добра і співчуття до чужого болю.
В коледжі також проводиться активна пропаганда принципів толерантності. Щорічним є проведення в навчальному закладі просвітницьких виховних годин присвячених Міжнародному Дню толерантності, Дню боротьби з бідністю, Дню захисту дітей.
В нашому навчальному закладі створений і постійно діє інформативний стенд про роботу Первинної організації Товариства ЧХ коледжу.
Первинна організація Товариства Червоного Хреста ВСП Агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва підтримує постійні тісні контакти з Міськрайонною організацією Товариства ЧХ нашого міста, яку вже багато років очолює В.А. Чорна.
Агротехнічний коледж щиро вітає Товариство Червоного Хреста України із знаменною та унікальною подією – відзначенням 100-річчя від дня створення наймилосерднішої організації в світі на теренах нашої країни.
Бути там, де людське горе та лихо, допомагати іншим, незважаючи на соціальний статус та віросповідання, підтримувати хворих і самотніх у найтяжчі хвилини – головні завдання працівників Червоного Хреста.
Щодня ви невтомно надаєте допомогу тисячам українців, дбаєте про їхнє життя і здоров’я, пропагуєте цінності, що існують поза віком і часом. Сто років вашої доброчинної роботи назавжди залишаться в серцях вдячних жителів України.
З нагоди свята зичимо вам міцного здоров’я, бадьорості духу, миру та злагоди. Нехай кожен прожитий день дарує вам безмежну радість, натхнення та задоволення від роботи. Зі святом!

22 04 18 01

22 04 18 02


О. В. Шиманська,

Голова Первинної організації товариства ЧХ ВСП Агротехнічний коледж Уманського НУС

М. Н. Бесараб,

Член президії Міськрайонної організації товариства Червоного Хреста

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru Как вылечить грыжу живота описано тут - https://gryzha.kiev.ua
Вітання з ювілеєм!!! 3 січня 2022 року 90-річний ювілей відзначає колишній директор нашого коледжу Кравець Василь Никифорович. Педагогічний та студентський колектив щиро...
В рамках широкомасштабної інформаційної кампанії спрямованої на попередження стигматизації та маргіналізації молоді з тимчасово окупованих територій та сприяння соціальної...
Наш улюблений світ – без насильства Викладачем Виштакалюк Н.А. в групі 16 була проведена виховна година з елементами тренінгу на...
Є місце подвигу не тільки в дні війни… Сьогодні в нашому коледжі заступником директора з виховної роботи Бенескулом П.Л., викладачами Деркач...

2022 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС