foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Уманський фаховий коледж

технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва

Презентація коледжу


Лютий 2024
25
Неділя
Joomla календарь

Кужель Віталій Володимирович

   ДирDirectorектор Відокремленого структурного підрозділу Агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва, кандидат економічних наук, доцент, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

   Член навчально-методичної комісії аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації зі спеціальності 5.10010102 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва».

  Автор навчального посібника, рекомендованого МОН України, 2-х монографій. Розробник освітньо-професійної програми підготовки молодших спеціалістів за галуззю знань 1001 «Техніка та енергетика агарного виробництва» (спеціальність 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва»), 4-х типових навчальних програм, 5-ти методичних рекомендацій, 3-х робочих зошитів.

  Нагороджений відзнаками Міністерства освіти і науки України ( "Відмінник освіти України" і медаль "А.С. Макаренко") та Міністерства аграрної політики України ("Знак пошани", "Відмінник освіти" ІІ і ІІІ ступенів). 

 


Natpetr

Николюк Наталія Петрівна 

Заступник директора з навчальної роботи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Нагороджена почесними грамотами Черкаської обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Уманської міської ради. Має подяку НМЦ "Агроосвіта" за високий рівень методичної роботи. За багаторічну участь у роботі Виставки передового педагогічного досвіду, занесена до книги Пошани Державної установи НМЦ "Агроосвіта".

Учасник міжнародних наукових конференцій, автор публікацій на педагогічну тематику.

 


Beneskul 23Бенескул Петро Леонідович

Заступник директора з виховної роботи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист. На посаді працює з 1991 року.

Нагороджений трудовою відзнакою «Відмінник аграрної освіти і науки України», почесними грамотами Уманської міської та районної рад, Управління юстиції та ін. державних установ. Занесений до Книги Пошани Державної установи «НМЦ «Агроосвіта».

Бере активну участь у роботі науково-практичних конференцій ВНЗ України, регіональних та всеукраїнських конкурсах серед ВНЗ області. Є автором статей з проблем виховання студентської молоді, співавтором збірника виховних заходів та презентацій навчальної літератури, що неодноразово виборювали призові місця у конкурсі «Педагогічні інновації», який проводиться ВСП «НМЦ с.Немішаєве». Ним розроблено і видано робочий зошит куратора групи.

  З 2000 року під його безпосереднім керівництвом видається багатотиражна газета «Коледж-інформ».


ilcyc

 Ільчук Марина Ярославівна

   Заступник директора з практичного навчання, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

       Автор більше двадцяти наукових статей, десяти навчальних посібників, методичних розробок, які широко використовують в освітньому процесі коледжу.

 Основними завданням є підвищення якості практичної підготовки студентів, пошуки шляхів розв’язання питань з працевлаштування.

 За результативну роботу, високий професіоналізм і вагомий внесок у розвиток вищої школи відзначена подяками та грамотами директора навчального закладу.

 


uarcoЯрко Ігор Володимирович

Заступник директора з адміністративно - господарської роботи, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії, викладач комп'ютерних дисциплін.

На посаді працює з 2014 року.

Автор типових програм, методичних розробок рекомендованих Міністерством аграрної політики України, комплексу тестових завдань для перевірки залишкових знань студентів з дисциплін комп'ютерного циклу.

Активний учасник всеукраїнських, міжрегіональних науково-практичних конференцій.

Нагороджений почесними грамотами  та відзнаками директора навчального закладу.

                           


 

 

 

 

 

2024 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС