foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Уманський фаховий коледж

технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва

Презентація коледжу


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2023
1
Субота
Joomla календарь

Кужель Віталій Володимирович

   ДирDirectorектор Відокремленого структурного підрозділу Агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва, кандидат економічних наук, доцент, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

   Член навчально-методичної комісії аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації зі спеціальності 5.10010102 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва».

  Автор навчального посібника, рекомендованого МОН України, 2-х монографій. Розробник освітньо-професійної програми підготовки молодших спеціалістів за галуззю знань 1001 «Техніка та енергетика агарного виробництва» (спеціальність 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва»), 4-х типових навчальних програм, 5-ти методичних рекомендацій, 3-х робочих зошитів.

  Нагороджений відзнаками Міністерства освіти і науки України ( "Відмінник освіти України" і медаль "А.С. Макаренко") та Міністерства аграрної політики України ("Знак пошани", "Відмінник освіти" ІІ і ІІІ ступенів). 

 


Natpetr

Николюк Наталія Петрівна 

Заступник директора з навчальної роботи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Нагороджена почесними грамотами Черкаської обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Уманської міської ради. Має подяку НМЦ "Агроосвіта" за високий рівень методичної роботи. За багаторічну участь у роботі Виставки передового педагогічного досвіду, занесена до книги Пошани Державної установи НМЦ "Агроосвіта".

Учасник міжнародних наукових конференцій, автор публікацій на педагогічну тематику.

 


Beneskul 23Бенескул Петро Леонідович

Заступник директора з виховної роботи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист. На посаді працює з 1991 року.

Нагороджений трудовою відзнакою «Відмінник аграрної освіти і науки України», почесними грамотами Уманської міської та районної рад, Управління юстиції та ін. державних установ. Занесений до Книги Пошани Державної установи «НМЦ «Агроосвіта».

Бере активну участь у роботі науково-практичних конференцій ВНЗ України, регіональних та всеукраїнських конкурсах серед ВНЗ області. Є автором статей з проблем виховання студентської молоді, співавтором збірника виховних заходів та презентацій навчальної літератури, що неодноразово виборювали призові місця у конкурсі «Педагогічні інновації», який проводиться ВСП «НМЦ с.Немішаєве». Ним розроблено і видано робочий зошит куратора групи.

  З 2000 року під його безпосереднім керівництвом видається багатотиражна газета «Коледж-інформ».


ilcyc

 Ільчук Марина Ярославівна

   Заступник директора з практичного навчання, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

       Автор більше двадцяти наукових статей, десяти навчальних посібників, методичних розробок, які широко використовують в освітньому процесі коледжу.

 Основними завданням є підвищення якості практичної підготовки студентів, пошуки шляхів розв’язання питань з працевлаштування.

 За результативну роботу, високий професіоналізм і вагомий внесок у розвиток вищої школи відзначена подяками та грамотами директора навчального закладу.

 


uarcoЯрко Ігор Володимирович

Заступник директора з адміністративно - господарської роботи, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії, викладач комп'ютерних дисциплін.

На посаді працює з 2014 року.

Автор типових програм, методичних розробок рекомендованих Міністерством аграрної політики України, комплексу тестових завдань для перевірки залишкових знань студентів з дисциплін комп'ютерного циклу.

Активний учасник всеукраїнських, міжрегіональних науково-практичних конференцій.

Нагороджений почесними грамотами  та відзнаками директора навчального закладу.

                           


 

 

 

 

 

2023 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС