Новини

Фінальний крок до диплому

З 10 до 21 червня 2024 року в коледжі проходили засідання екзаменаційних комісій щодо об’єктивного контролю рівня підготовки фахівців як денного, так і заочного відділення спеціальностей:

071 “Облік і оподаткування”,  072 “Фінанси, банківська справа та страхування“, яку очолила доцент кафедри обліку і оподаткування УНУС, кандидат економічних наук, Крочак Оксана Іванівна.

121 “Інженерія програмного забезпечення”, 122 “Комп’ютерні науки”, яку очолила професор кафедри математики та фізики УНУС, доктор технічних наук, Нескородєва Тетяна Василівна.

208 “Агроінженерія”, яку очолив професор кафедри агроінженерії УНУС, доктор технічних наук, Дідур Володимир Володимирович.

Усі студенти в повному обсязі виконали навчальний план та показали високий рівень володіння теоретичними і практичними знаннями. Рішенням екзаменаційних комісій студентам присвоєно відповідні кваліфікації.

Вітаємо студентів із успішним завершенням навчання!

Бажаємо вам побільше оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, віри у майбутнє, реалізації задумів і творчих планів та мирного неба над головою.

Ідіть завжди за своєю мрією і ніколи не відступайте.

Вірте у власні сили і  обов’язково досягнете успіху!