День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) відзначається другого дня тижня (у вівторок), другого тижня, другого місяця року(лютого) з 2004 року з метою популяризації більш безпечнішого і більш відповідального використання онлайн-технологій і мобільних телефонів, серед молоді в усьому світі.
День безпечного Інтернету запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.
В цьому році цей день припав на 11 лютого 2025 року і проходить він під гаслом – «Разом для найкращого Інтернету».
Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Щорічна кампанія, яка проходить в Україні за підтримки Європейської комісії, покликана привернути увагу суспільства до проблеми безпечної поведінки в Інтернеті, розказати молоді про ті ризики, на які можуть натрапити підлітки в глобальній мережі, та як захистити себе від цих ризиків.
За останні 20 років інтернет вріс в наше життя. Ми використовуємо електронні платіжні сервіси, оплачуємо комунальні рахунки за допомогою інтернет-банкінгу, ведемо ділове і дружнє листування. Якщо не дотримуватися елементарних правил обережності, наша конфіденційна інформація може стати здобиччю шахраїв. Важливість питання безпечного Інтернету зумовлена тим, що сучасна людина не уявляє свого життя без глобальної мережі, оскільки та дає багато інформації й можливостей. Однак, молоде покоління не завжди усвідомлює, що може чекати на них у віртуальному просторі. Значимість проблеми безпечного Інтернету потребує постійної уваги до неї з боку закладу освіти.
З метою підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту підлітків від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості безпечної поведінки у Всесвітній мережі 11 лютого 2025 року викладачами І.Булах та А.Короташ було проведено онлайн заняття зі студентами групи 17 на тему: «Правила платіжної безпеки. Види шахрайства», переглянуто відеопрезентацію «Фішинг-шахрайство, схема шахрайства «друг просить у борг»». По закінченню інформаційного циклу для закріплення знань з кібербезпеки, було проведено Kahoot і визначено переможців. Ними стали:
І місце – Безродна Ангеліна
ІІ місце – Вінярський Антон
ІІІ місце – Калита Станіслав
Вітаємо переможців і бажаємо всім безпечного та найкращого Інтернету!





