Новини

Засідання науково-дослідницького студентського гуртка «Фінансовий аналітик»

Економічне віддділення ВСП Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу УНУС проводить роботу щодо залучення студентської молоді до науково-дослідницької діяльності, яку спрямовано на виявлення здібних і творчих студентів, залучення їх до різних форм наукової-дослідницької діяльності; формування загальної наукової культури, дослідницьких умінь і навичок здобувачів освіти; популяризацію науково-дослідної роботи; координацію студентської наукової роботи.

13 лютого 2025 року відбулося чергове засідання науково-дослідницького гуртка «Фінансовий аналітик» під керівництвом викладача обліково-фінансових дисциплін Булах Ірини на тему «Актуальні економічні, фінансові та правові питання в умовах євроінтеграції та глобальної конкуренції».

Наукові дослідження науково-дослідницького гуртка здійснюються виходячи із сучасних проблем формування спільної загальноєвропейської системи цінностей як етичної основи перебігу глобалізаційних процесів у Європі. Зараз інтеграція є одночасно і тенденцією світового розвитку, і передумовою подальшої інтенсифікації процесів глобалізації. Аналіз цих явищ дає змогу пізнати динаміку взаємовідносин країн ЄС в умовах глобалізації, що й зумовлює актуальність наукових досліджень членів гуртка.

Учасники гуртка представили доповіді:

Каракуля Олександр – «Інноваційні напрями фінансового ринку в Україні в умовах війни»,

Боброва Тетяна – «Розвиток ринку фінансових послуг в умовах глобалізації»;

Скоромна Анастасія – «Реформа децентралізації в Україні у контексті євроінтеграційних тенденцій»;

Ульмер Вероніка – «Євроінтеграційні проблеми України»;

Сніцар Злата – «Економічні чинники європейської інтеграції України»;

Цвігун Юлія – «Шляхи вдосконалення фінансової системи України в умовах євроінтеграції»;

Коломієць Тетяна – «Значення міжнародних звязків для євроінтеграції України».

Представлені доповіді та їх обговорення розкрили актуальні виклики і загрози з якими стикається фінансова система в умовах війни, а також можливості адаптації до сучасного середовища функціонування, забезпечення фінансової стійкості та розвитку. Відтак, розглянуто особливості функціонування фінансово-економічної системи України, її сучасні проблеми та перспективи подальшої євроінтеграції. Проаналізовано основні напрями інноваційно-інвестиційного розвитку України з ЄС. Окреслено пріоритети інтеграційної стратегії України. Доведено необхідність застосування інноваційного підходу як запоруки економічного зростання у довгостроковій перспективі.