foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Uman Vocational College

of Technology and Business, Uman National University of Horticulture

ЕКОНОМІЧНА ДІЛОВА ГРА «РОЗУМНИКИ І РОЗУМНИЦІ»

 

«Тих, хто не бажає брати на себе відповідальність за своє фінансове життя прямо зараз, чекає безрадісне існування в майбутньому

Роберт Кійосакі»

В Україні вже не перший рік проводяться заходи в рамках Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week) — щорічної міжнародної освітньої кампанії, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, необхідних для прийняття розумних і зважених фінансових рішень, що дадуть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості. Global Money Week ‒ міжнародна просвітницька акція, спрямована на розширення знань молоді щодо фінансів з метою розбудови впевненого фінансового майбутнього.

Фінансова грамотність – це багаж знань і навичок, які формують правильне ставлення до особистих грошей і дозволяють людині приймати ефективні рішення.

У рамках відзначення Global Money Week 2023  в нашому коледжі викладачем Булах І.І. з групою Ф28 було проведено економічну  ділову гру «Розумники і розумниці»

Учасникам було запропоновано  пройти умовні сходинки, які їм треба буде подолати протягом життя, щоб стати успішною, самодостатньою, задоволеною життям людиною. Вони мали змогу перевірити свою кмітливість та обізнаність з різних галузей економічних знань.

Для учасників передбачалось 6 етапів-сходинок до вершини економічних знань. За правильну відповідь на запитання студент отримував ігрову грошову купюру певного номіналу. Переможцем гри за результатами підрахунку грошових купюр стала Мацуцька Олександра, з чим ми її щиро вітаємо!

Вміння управляти особистими фінансами – запорука успішності та незалежності молодої людини. Сподіваюсь, що і надалі студенти коледжу будуть долучатись до заходів Global Money Week.

#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2023 та #PlanYourMoney #PlantYourFuture #GMW2023.

28 03 23 01

28 03 23 02

28 03 23 03

28 03 23 04

28 03 23 05

 

Vyshyvanka Day 2023 Every year in Ukraine, on the third Thursday of May, World Embroidery Day is celebrated. In 2023, Vyshyvanka...
Defense of diploma projects On January 25-26, 2023, students of groups E44 and Z45 defended their diploma projects at the college.
Doing good deeds is easy On the eve of St. Nicholas Day, in the hottest spots of Ukraine, where our defenders...
THE ONLY ONE. FREE. INDIVISIBLE. MY UKRAINE, YOU ARE ONE IN YOUR...
Our values ​​are Independence, Dignity, Freedom! On January 24, 2022, our college and participating students received personal certificates and gifts from...

2023 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС