foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Уманський фаховий коледж

технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва

Презентація коледжу


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Січень 2023
27
П`ятниця
Joomla календарь

6 грудня в Україні відзначається загальне професійне свято усіх українських військовослужбовців – День Збройних Сил України.

Це свято захисників рідної землі, загартованих в боях із російським агресором, які щодня демонструють стійкість, непереможний характер, відвагу та мужність, доводячи, що немає такої сили, яка може здолати волю до ПЕРЕМОГИ.

Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

Тому і наш навчальний заклад просто так не оминув цю дату. З перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів на українську землю трудовий колектив та студентство коледжу активно долучалось до підтримки обороноздатності нашої армії.

Черговий внесок на підтримку ЗСУ колектив та студенти коледжу зробили днями. На потреби Збройних Сил України через волонтерський центр допомоги при ГО «Закон і справедливість» було передано бійцям на передові позиції комплекти термобілизни, плитоноски, тактичні наплічники, захисні маскувальні костюми, патріотичні листівки та інше.

Ми усі віримо у наших захисників та захисниць!

Ми дякуємо кожному, хто стоїть на захисті українських кордонів. Миру та злагоди,  віри та сили, успіхів у повсякденному житті, впевненості у своїх силах, нескінченної енергії, мужності та відваги у військовій службі в ім'я єдиної, суверенної та незалежної України, ШАНОВНІ НАШІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ!

05 12 22 02

05 12 22 03

21 11 22 08

05 12 22 04

Захист дипломних проектів 25 - 26 січня 2023 року в коледжі відбувся захист дипломних проектів студентами груп Е44 і З45.
Методична робота - шлях до успішного педагога Пройшов відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2023» у Відокремленому структурному підрозділі «Уманський фаховий коледж...
Робити добрі справи легко Напередодні Дня Святого Миколая, в найгарячіші точки України, де наші захисники дають відсіч російським окупантам, волонтерським...
6 грудня в Україні відзначається загальне професійне свято усіх українських військовослужбовців – День Збройних Сил України. Це свято захисників рідної землі,...
Шановні волонтери! Щиро вітаємо вас із Міжнародним Днем Волонтерів! Це свято всіх, хто за покликом серця, за моральним обов’язком йде на допомогу...

2023 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС