foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Уманський фаховий коледж

технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва

Презентація коледжу


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2023
1
Субота
Joomla календарь

КОЛЕДЖ СЬОГОДНІ

Коледж сьогодні – це сучасний вищий навчальний заклад, це високоорганізований творчий колектив працівників і студентства, це наші славні ветерани і випускники багатьох поколінь.

Навчально-виховний процес забезпечують понад 100 викладачів, серед яких 51 мають державні і відомчі нагороди, 7 осіб занесено до Книги Пошани виставки передового педагогічного досвіду "Міністерства аграрної політики та продовольства України, 40 – мають вищу категорію, 15 – викладачі-методисти, 2 – навчаються в аспірантурі.

За рівнем методичної роботи коледж входить у першу десятку серед 116 аграрних ВНЗ, а відділення технічних дисциплін є найкращим в Україні за останні десятиліття.

Colleg

Найактивнішу участь у підготовці підручників, посібників та інших навчальних матеріалів беруть викладачі Товбушенко П.П., Тонкоглас П.П., Левицька Ю.О., Колісник М.В., Солдатов Ю.В., Буханиста В.П., Бабій І.В., Кулик Т.М., Соколовська Н.О., Мельник Ю.М., Ващишин О.Є.

З року в рік зміцнюється матеріальна база, покращується практична підготовка студентів.

За роки існування підготовлено понад 16 тис. фахівців для потреб АПК держави з таких спеціальностей: експлуатація та ремонт машин і обладнання АПК, експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв, бухгалтерський облік, фінанси та кредит, організація виробництва, обслуговування програмних систем і комплексів, розробка програмного забезпечення, оціночна діяльність.

Навчається в коледжі майже дві тисячі студентів, які беруть активну участь у різноманітних навчально-виховних заходах у місті і районі, області та на всеукраїнському рівні. Так, великі успіхи наших студентів у регіональних конкурсах з "Брейн-рингу" та "Студент року", спортсмени коледжу – чемпіони та призери України, області та міста з багатьох видів спорту.

До послуг студентів мережа Інтернет, бібліотека, спортивне містечко, гуртожитки, кафе, актова зала та інші побутові зручності.

Територія коледжу потопає в зелені, на клумбах багряніють квіти, барвами веселки милує каскад фонтанів.

Викладачі та студенти є постійними учасниками наукових конференції, семінарів, переможцями конкурсів і змагань різних рівнів.

Студенти є стипендіатами Президента України, голови обласної, районної рад державної адміністрації. Поряд з цим, найголовніше є те, що нині Уманський агротехнічний коледж має значну матеріально-технічну базу, високий кадровий потенціал, вагомі наукові і методичні напрацювання, що дає йому право і можливість готувати якісних спеціалістів, особистостей, здатних знайти і утвердити себе у непростому сучасному житті.

По закінченню коледжу випускники мають можливість продовжувати навчання в Національному університеті біоресурсів і природокористування України, Вінницькому державному аграрному університеті, Уманському національному університеті садівництва та інших ВНЗ України ІІІ-VІ рівнів акредитації.

З 2000 року видається багатотиражна газета "Коледж-інформ", яка у Всеукраїнському конкурсі серед аграрних вузів І-ІІ рівнів акредитації у 2008 році посіла друге місце.

2023 Copyright ВСП Агротехнічний коледж УНУС