Галузь знань       20 «Аграрні науки і продовольство»

Спеціальність  208 «Агроінженерія»

Освітньо-професійна програма   «Агроінженерія»

Освітньо-професійний ступінь    «Фаховий молодший бакалавр»

Форма навчання    денна 

Джерела фінансування    регіональне замовлення (бюджет) та/або за рахунок  коштів фізичних та юридичних  осіб (контракт)

Термін навчання на базі 9 класу:   3 роки 10 місяців

Термін навчання на базі 11 класу: 2 роки 10 місяців


Агроінженерія” – спеціальність, яка поєднує в собі технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва, має глибокі витоки та, за рахунок позитивної динаміки розвитку та технологічного прогресу, – серйозну позитивну динаміку розвитку.

Наразі спеціальність “Агроінженерія” гарантує значні перспективи фахівцям,

адже аграрна країна без агроінженерів не існує.


“АГРОІНЖЕНЕРІЯ” інженерна спеціальність яка займається проєктуванням, будівництвом і удосконаленням сільськогосподарської техніки та обладнання.

Освітньо-професійна програма «Агроінженерія» це формування у майбутнього фахівця здатності динамічно поєднувати знання, уміння, комунікативні навички і спроможності з автономною діяльністю та відповідальністю під час вирішення завдань та проблемних питань у інженерній галузі стосовно застосування техніки у технологічних ланцюгах виробництва сільськогосподарської продукції рослинного та тваринного походження, діагностики та технічного обслуговування машин, використання біоенергетичних та екологічних систем та впровадження інноваційних технологій у професійну діяльність. а також продовжувати навчання  на наступному рівні освіти.

Освітньо-професійна програма передбачає проведення навчальних, технологічних і виробничої практик та підсумкової атестації у вигляді захисту дипломного проекту.

Випускники спеціальності «Агроінженерія» можуть працювати як в державних організаціях, так і в приватних  господарствах, житлово-комунальних організаціях, спеціалізованих агрофірмах, можуть займатися підприємницькою діяльністю   у галузі експлуатації та ремонту машин та механізмів.

Доступні посади, які можна обіймати після закінчення навчання: керівник відділення, керівник дільниці (сільськогосподарської), завідувач майстерні, завідувач ремонтно-механічної майстерні, майстер          з   експлуатації    та           ремонту   машин      і механізмів,  завідувач двору (вантажного); механік дільниці, механік цеху; механік виробництва, механік автомобільної колони (гаража), механік з ремонту транспорту,  механік з ремонту устаткування; механік- налагоджувальник, технік з механізації трудомістких процесів, інспектор з охорони праці.

 Освітньо-професійна програма  « Агроінженерія»  це –  НАВЧАННЯ – КАР’ЄРА – УСПІХ!!!





Освітньо-професійна програма




Українська мова (за професiйним спрямvванням); Iноземна мова (за професiйним спрямуванням); Iсторiя української державності та культури; Безпека життедiяльностi та охорона праці; Економічна теорія; Вища математика; Загальна електротехніка; Основи правознавства; Фізичне виховання; Комп’ютери та комп’ютерні технології; Основи тваринництва; Основи агрономії; Нарисна геометрія; Технічна механіка; Основи теплотехніки; Матеріалознавство і ТКМ; Трактори і автомобілі; Сільськогосподарські машини; Машини для тваринництва; Експлуатація машин і обладнання; Ремонт машин і обладнання; Технічний сервіс в АПК; Правила і безпека дорожнього руху; Основи керування автомобілями; Машини для переробки сг продукції, Економіка і організація аграрного виробництва.



ПОРЯДОК ВИБОРУ СТУДЕНТАМИ

ОСВІТНІХ КОМПОНЕНТ



код вкназва вибіркової компонентикількість кредитів єктсформа контролюопис дисципліни
ВК1Паливно-мастильні матеріали  та ІЕМ3,0диференційований залікпереглянути
ВК2Основи комп’ютерної графіки3,0диференційований залікпереглянути
ВК3Електрообладнання3,0диференційований залікпереглянути
ВК4Основи електроприводу3,0диференційований залікпереглянути
ВК5Машини і обладнання для біотехнологій3,0диференційований залікпереглянути
ВК6Психологія  виробничих відносин3,0диференційований залікпереглянути
ВК7Агрохімсервіс3,0диференційований залікпереглянути
ВК8Агротехнології3,0диференційований залікпереглянути
ВК9Основи технічної творчості3,0диференційований залікпереглянути
ВК10Фінансова грамотність3,0диференційований залікпереглянути
ВК11Інноваційні технології  в АПК3,0диференційований залікпереглянути
ВК12Системи навігації та зв’язку технічних засобів. Тепловодопостачання в АПК3,0диференційований залікпереглянути

** Вибіркові компоненти ВБ1 – ВБ 12, обираються із запропонованого переліку вибіркових компонент професійної (фахової) підготовки відповідно до рекомендацій додатку А ОПП. Тобто із запропонованого переліку можуть бути обрані шість вибіркових компоненти професійної (фахової) підготовки обсягом 18 кредитів (одна ВБ складає три кредита).



Навчальна практика: Ознайомлювальна, Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів, Трактори і автомобілі, Сільськогосподарські машини, Технічний сервіс, Ремонт машин і обладнання, Машини і обладнання для тваринництва, Експлуатація машин та обладнання


Виробнича технологічна


Виробнича переддипломна