Сучасний світ постійно ставить перед вибором усіх свідомих громадян з активною позицією, тих, хто відмовляється йти на компроміс і бореться з негативними явищами. Війна є випробуванням на міцність для всіх українців, включаючи викладачів, співробітників і студентів коледжу, і визначає готовність відстоювати незалежність держави та виявляти любов до неї у цей тяжкий час.

Із перших днів війни спільнота Відокремленого структурного підрозділу «Уманський фаховий коледж технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» долучилася до різноманітних волонтерських ініціатив, які допомагають наблизити перемогу України.

Багато студентів, викладачів та співробітників коледжу долучилися  до волонтерської діяльності: плетуть маскувальні сітки, готують їжу, роздають гуманітарну допомогу, шукають ліки та військове спорядження.

Волонтерська діяльність є визначальною ознакою сьогодення.

Саме в умовах злочинної і жорстокої війни волонтерство реалізує найшляхетніші прагнення людини – прагнення особистої участі в наближенні миру для України і кожного українця зокрема.

Сьогодні кожен із нас на своєму фронті наближає ПЕРЕМОГУ!