Новини

ДО 38-ИХ РОКОВИН ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ


26 квітня 2024 року Україна відзначає 38-мі роковини Чорнобильської трагедії. Цього дня 1986 року на Чорнобильській АЕС сталася найбільша і найстрашніша за своїми наслідками техногенна радіаційна аварія. Мільйони людей стали жертвами цієї катастрофи. Сьогодні вшановуємо пам’ять про них, а ще з вдячністю згадуємо мужність, самовідданість і професіоналізм персоналу ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, медиків, учених, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

Саме цього дня в нашому коледжі викладачами проведено зі студентами першокурсниками уроки пам’яті: «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять…», приурочений 38-ій річниці з дня трагедії. Студенти мали можливість детально познайомитись з причинами, масштабами та наслідками Чорнобильської катастрофи.

26 квітня – це данина пам‘яті, глибокої вдячності учасникам ліквідації наслідків великої техногенної катастрофи. Чорнобиль – це символ фізичного і морального болю, тяжких втрат, зранених душ, знівечених людських доль, покинутих осель. Чорнобиль-це чорний біль України. Чорнобиль – це символ однієї з найбільших катастроф в історії людства.