Про коледж

Інформаційний пакет

Інформаційний пакет коледжу

Назва: Відокремлений структурний підрозділ “Уманський фаховий коледж технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва”

Адреса: 20300 м. Умань, вул. Незалежності, 21

Тел.:(04744) 3-58-00 приймальня;

(04744) 3-73-58  навчальний відділ;

(067)745-17-17 денне відділення.

E-mail: uatk@it-tim.net

 Адміністрація коледжу

Директор – Кужель Віталій Володимирович , кандидат економічних наук, доцент, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Заступник директора з навчальної роботи – Николюк Наталія Петрівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Заступник директора з виховної роботи – Бенескул Петро Леонідович, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Заступник директора з практичного навчання – Ільчук Марина Ярославівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Заступник директора з господарських питань – Ярко Ігор Володимирович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

Загальний опис коледжу

Наш  коледж було засновано в 1883 році, як Уманську чотирикласну чоловічу прогімназію. У 1896 р. прогімназія була перейменована в гімназію, на базі якої у 1920 р. відкрито професійно-технічне училище. У 1930 р. на базі Уманського профтехучилища створено Уманський технікум механізації та електрифікації сільського господарства, який у 1995 р. реорганізований в Уманський агротехнічний коледж. За 132 роки свого існування коледж зарекомендував себе як стабільний, успішний навчальний заклад, який розвивається у відповідності до сучасних тенденцій вищої школи. Його авторитет здобуто працею викладачів, науковців, студентів та випускників.

ВСП “Уманський фаховий коледж технологій та бізнесу УНУС” – вищий державний навчальний заклад І рівня акредитації. У його складі функціонує 4 відділення: загальноосвітньої підготовки, технічних спеціальностей, економічне, комп’ютерних систем.

Навчально-виховний процес забезпечують 6 циклових комісій у складі яких працює більше 90 досвідчених та висококваліфікованих викладачів, 4 кандидати наук, 26 викладачі-методисти, 1 старший викладач, 40 спеціалістів вищої кваліфікаційної категорії, 12 викладачів спеціалістів першої кваліфікаційної категорії, 2 викладачів спеціалістів другої кваліфікаційної категорії, 1 спеціаліст. Заслужені і нагороджені державними і відомчими нагородами – 14.

Щороку на базі коледжу проводяться міжрегіональні та міжвузівські науково-практичні конференції.

У соціально-культурній структурі коледжу функціонують: спортивні гуртки та секції; вокальні, хореографічні ансамблі; музей історії навчального закладу; щомісячно випускається газета «Коледж-інфо». Серед студентів коледжу є переможці обласних, всеукраїнських чемпіонатів.

Перелік спеціальностей, що пропонує коледж:

–  208 “Агроінженерія”

– 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”

– 208 “Садово-паркове господарство”

– 071 “Облік і оподаткування”

–  072 “Фінанси, банківська справа та страхування”

–  121 “Інженерія програмного забезпечення”

–  122 “Комп’ютерні науки та інформаційні технології”

Загальна практична інформація

Як потрапити до закладу

Місто Умань знаходиться в центральній частині України. До нього можна доїхати скориставшись автобусним сполученням Київ – Одеса та Вінниця – Черкаси. ВСП “Уманський фаховий коледж технологій та бізнесу УНУС” знаходиться в центральній частині міста Умань. Дістатись до коледжу від центрального автовокзалу можна за допомогою автобусних ліній, що йдуть у бік залізничного вокзалу на маршрутних таксі номер: 1, 9, 14 (доїхавши до зупинки «Медичне училище» або «Центр»)

 Як потрапити до закладу залізницею

Залізничний вокзал знаходиться на відстані 2 кілометрів від коледжу. Поїзди прибувають до Умані із вузлової станції Христинівка. Дістатись до коледжу від залізничного вокзалу можна за допомогою автобусних ліній, що йдуть у бік центру на маршрутних таксі номер: 1, 5, 6, 9,11, 14 (доїхавши до зупинки «Медучилище»).

 Житло та харчування

Студенти проживають за місцем реєстрації у двох гуртожитках, що розташовані на території коледжу та мають дво-, три- та чотиримісні кімнати. Вільні місця в наявності. Гуртожитки коридорного типу, з санвузлом, душовими кімнатами та кухнею на кожному поверсі. Вартість проживання в гуртожитку 3900.00 грн. за 10 місяців.

До послуг студентів на території закладу функціонує студентське кафе – «Забава», вартість обіду становить від 40.00грн. і більше.

Медичне забезпечення студентів

У гуртожитку розташований медичний пункт, в якому обслуговуються студенти коледжу. Тут можна отримати увесь комплекс медичних послуг. Постійно надається невідкладна і перша медична допомога, щорічно проводиться профілактичний огляд.

Фінансове забезпечення студентів

Вартість навчання для студентів, що навчаються за контрактом становить: для денної форми навчання – 15000.00 грн., для заочної форми – 6000.00 грн..

Студенти, які навчаються за рахунок державного бюджету та успішно складають підсумковий контроль, щомісяця отримують стипендію. Розмір стипендії на даний час складає: звичайна стипендія – 980.00 грн., підвищена стипендія – 1426.00 грн..

За потреби студенти можуть претендувати на отримання одноразової матеріальної допомоги в розмірі до однієї мінімальної стипендії. Студенти, які показують визначні результати у навчанні, громадській роботі, спорті можуть отримати премію.

Студентське самоврядування

В коледжі надають велику увагу роботі зі студентами. Через своїх представників студентство має вагомий голос при вирішенні проблем закладу. Зокрема, за погодженням з органом студентського самоврядування приймається рішення про зарахування, відрахування, поновлення, перевід та інший курс студентів; поселення і виселення студентів з гуртожитку.

Умови для навчання

ВСП “Уманський фаховий коледж технологій та бізнесу УНУС” – це потужний комплекс навчально-виробничих приміщень де створені сприятливі умови для навчання. До послуг студентів 5 навчально-лабораторних корпуси, навчальні майстерні, два студентські гуртожитки, бібліотека та читальний зал, 6 комп’ютерних класів, студентське кафе, спортивне містечко, дві тренажерних зали. Навчальні корпуси та гуртожитки обладнані пандусами.