Новини

Зустріч адміністрації з батьками І-го курсу

Зустріч адміністрації з батьками І-го курсу

22.11.2019 р. в актовій залі коледжу відбулася зустріч батьків студентів І- го курсу з адміністрацією коледжу. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор  Віталій Володимирович Кужель, який коротко познайомив присутніх із життям навчального закладу,його проблемами та перспективами.

Заступник директора з навчальної роботи Наталія Петрівна Николюк проінформувала про нововведення, що стосуються питання складання ЗНО у 2020 році та запевнила батьків, що адміністрація та педагогічний колектив докладуть максимум зусить, щоб допомогти студентам скласти успішно ЗНО, а також висловила сподівання конструктивної та плідної співпраці.

Заступник директора з виховної роботи Петро Леонідович Бенескул розповів про позаурочне, поза аудиторне, спортивне студентське життя, а також про  умови та правила проживання в студентському гуртожитку.

Завідувач відділенням загальноосвітньої підготовки Ліна Борисівна Галушко розповіла батькам про адаптацію студентів першого курсу до освітнього процесу коледжу.

Творча група студентів, викладачів та співробітників коледжу під керівництвом музичного та художнього керівників підготували чудовий концерт, продемонстрували свої таланти і подарували глядачам яскраві, незабутні враження!

 Наприкінці зустрічі батьки студентів мали нагоду поспілкуватися з кураторами навчальних груп, отримати відповіді на всі запитання, що їх цікавили та внести свої пропозиції.

Загалом зустріч була інформативною та корисною.

     Адміністрація коледжу та педагогічний колектив висловлюють подяку батькам за участь у заході.

24 11 19 01

24 11 19 02

24 11 19 03

24 11 19 04

24 11 19 05