Новини

20 травня – День банківського працівника

День банківського працівника – національне професійне свято всіх працівників банківської системи України, яке відзначається щороку 20 травня. Для когось із студентів економічного відділення спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» це свято стане справді професійним, а банківська сфера – справою всього життя, середовищем професійного росту та матеріального благополуччя.

З нагоди свята, 19 травня 2021 року студенти групи Ф 28 спробували себе у ролі кмітливих банкірів, застосовуючи набуті знання та вміння в інтелектуально-розважальному заході «Я – банкір».

Уважність, цілеспрямованість, ініціативність, здатність швидко знаходити правильні рішення допомагали командам примножувати свій капітал. Стратегічне бачення, аналітичне мислення та здатність розпізнати ризики слугували значними перевагами у подоланні завдань та опануванні навиків прийняття обґрунтованих рішень.

Щиро вітаємо переможців та учасників заходу. Бажаємо нашим студентам, щоб їх перші кроки в опануванні професії переросли у стрімку професійну ходу, кар’єрний ріст та вагомі досягнення! Фінансової стабільності, матеріального благополуччя, віри в себе та впевненості у майбутньому усім нам!

20 05 21 02

20 05 21 03

20 05 21 01

 

Т. Деркач, Ю. Мельник