Новини

Наші цінності – Незалежність, Гідність, Свобода!

Наші цінності – Незалежність, Гідність, Свобода!

24 січня 2022 року наш коледж та  студенти-учасники отримали іменні сертифікати та подарунки від організаторів за підтримку міжнародної ініціативи Всесвітнього Дня Гідності, що проходив з 21 листопада по 10 грудня 2021 року.

День Гідності та Свободи, як і багато інших важливих дат, важко назвати святом. Для його відзначення мало підходить класичний урочистий захід з піснями й віршами, адже гідність і свобода потребують рефлексії та усвідомлення, а не лише декларування.

Цікаву форму рефлексії до Всесвітнього Дня Гідності та Свободи вже всьоме запропонувала  ГО «ЕдКемп Україна», до якої  студенти нашого коледжу разом з кураторами Т.І Ковтун та Ю.М. Мельник з задоволенням долучились вже третій рік поспіль.

Хвиля дискусійних уроків Усесвітнього Дня Гідності 2021 відбулася завдяки зусиллям команди і спільноти відповідального вчительства EdCampUkraine (https://www.edcamp.ua), спільно з ініціативою #ЩедрийВівторок, яка реалізується ZagoriyFoundation, за сприяння всесвітнього руху AmnestyInternational, у співпраці з Міністерством освіти і науки України й Офісом освітнього омбудсмена України.

На фото: Найактивніші учасники рефлексії до Дня Гідності та Свободи з отриманими сертифікатами та подарунками від Національного голови GlobalDignity в Україні, Голови ради ГО «ЕдКемп Україна»,члена Консультативної ради з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти при Президентові України, кандидата технічних наук Олександра Елькіна.

29 01 22 01

28 01 22 01