Новини

Методична робота – шлях до успішного педагога

Методична робота – шлях до успішного педагога

Пройшов відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2023» у Відокремленому структурному підрозділі «Уманський фаховий коледж технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» і конкурсні роботи були представлені на фінальний тур конкурсу в Державну установу «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за науковим супроводом Національної академії педагогічних наук України. Всього на конкурс було  презентовано 20 творчих робіт: 3 роботи в номінації  «Інноваційні підходи до виховання студентської молоді у закладах фахової передвищої освіти в умовах сучасних викликів», 2 – «Сучасні освітні технології у закладі фахової передвищої освіти», 4 творчі роботи представляють номінацію «Інноваційні підходи до організації практичної підготовки здобувачів освіти закладу фахової передвищої освіти», 6 – номінацію «Досвід візуалізації навчального матеріалу», серед яких – 5 навчальних відеофільмів та 5 творчих робіт представлені в номінації «Інтерактивний навчально-методичний посібник з дисципліни (друкований варіант)».  В конкурсі «Педагогічний ОСКАР-2023» взяли участь 33 педагогічних працівника коледжу.                            

Чекаємо фінального туру та сподіваємось на гарні результати, бо ж маємо досвід попередніх років. У 2022 року в Державній установі «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за науковим супроводом Національної академії педагогічних наук України підведені підсумки конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників закладів України фахової передвищої освіти «Педагогічний ОСКАР – 2022». Коледжем було підготовлено 24 творчі роботи.

Високу оцінку отримали 20 методичних розробок викладачів коледжу. Творчі роботи оцінені такими балами: 30 балів – 3 роботи, 29 балів – 5 робіт, 28 балів – 3 роботи, 27 балів – 3 роботи, 26 балів – 6 робіт, 25 балів і менше – 4 роботи, рекомендованих для обміну досвідом.

У номінації «Інновації у створенні й упровадженні сучасних методик, форм, прийомів викладання, навчально-методичного забезпечення, національного і професійного виховання студентської молоді в умовах викликів сьогодення» викладачі коледжу спеціалісти вищої категорії, викладачі-методисти Ващишин Олександр, Николюк Наталія та Шевчук Віктор за створення сучасного електронного навчально-методичного комплексу з дисципліни «Трактори і автомобілі», ставши переможцями, зайняли  ІІІ місце і отримали дипломи.                                                   Вітаємо переможців! Бажаємо творчої наснаги та дякуємо за плідну працю та високий професіоналізм.

Викладачі коледжу постійно удосконалюють рівень педагогічної майстерності, займаючись науковою роботою.  Так, кандидат економічних наук Деркач Тетяна Анатоліївна є співавтором фахової англомовної статті в збірнику наукових праць та колективної монографії Уманського національного університету садівництва.

В грудні  2022  року в Національному  університеті  біоресурсів і природокористування України (НУБіП), м. Київ було випущено сучасний навчальний підручник англійською мовою «Technological and transport processes in agricultural production»  (Технологічно–транспортні процеси у виробництві продукції рослинництва). Разом із науково-педагогічними працівниками університету та методистами НМЦ ДУ «Агроосвіта» до авторського колективу по створенню даного посібника було запрошено викладача нашого коледжу  Олександра Євгенійовича Ващишина.  Він розробив та висвітлив в розділі «Енергетичні засоби для механізації рослинництва» питання про використання спеціалізованого рухомого складу при виробництві продукції рослинництва.

Крім того, педагогічні працівники коледжу постійно приймають участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, підвищують кваліфікацію, приймаючи участь у освітніх онлайн-марафонах, семінарах та тренінгах, конкурсах. Заступник директора з виховної роботи Бенескул Петро Леонідович є призером обласного конкурсу на тему «Права людини крізь призму сучасності».

У цей складний час ми продовжуємо робити свою справу і в подальшому будемо працювати на благо нашої країни. Слава Україні!

24 01 23 01

24 02 23 02

24 02 23 03