Новини

Перші кроки до успіху

18 03 24 09 

 

 

 Вебінар

“Перші кроки до успіху”

В понеділок 18.03.2024 року за запрошенням кафедри економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського студенти групи Е-25 разом з викладачем Квашук Оленою Володимирівною стали учасниками вебінару в онлайн-форматі «Перші кроки до успіху» в рамках освітнього марафону «Soft Skills Sprint: Accelerating Professional Competence».

Захід мав на меті стати корисним для кожного, хто планує та мріє розпочати блискучу кар’єру, усіх, хто хоче досягти успіху в професійному житті, але не знаєте з чого почати.

Спікером вебінару виступив Сергій Тума, Директор ТОВ «МСЕС Україна», експерт із зовнішньоекономічної діяльності з 18-річним досвідом. Сергій побудував кар’єрний шлях від перекладача англійської мови до очолювання ексклюзивного офіційного дистриб’ютора провідних європейських виробників ТОВ «МСЕС Україна» і поділився власним досвідом з учасниками вебінару.

Студенти нашого коледжу та інші запрошені гості під час заходу дізналися, що таке успішна кар’єра та як її побудувати, отримали практичні поради щодо пошуку роботи та проходження співбесіди, відкрили для себе секрети самопрезентації та саморозвитку.