Новини

Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє

Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє

З 20 березня до 2 квітня 2023 року в Україні відзначається Всесвітній тиждень грошей (англ. Global Money Week 2023), в якому щороку беруть участь більше 100 країн світу.

Всесвітній тиждень грошей – це щорічна всесвітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності, яка підкреслює важливість того, щоб молоді люди з раннього віку були фінансово обізнаними, поступово опановували навички, здобували знання, формували менталітет і поведінкові моделі, потрібні для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового процвітання і фінансової стійкості.

“Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє” — це офіційна тема Global Money Week у 2023 році. Вона наголошує на важливості сталого розвитку та впливі особистих фінансових рішень як на власне майбутнє, так і на навколишнє середовище та суспільство.

Сьогодні в різних країнах світу проходять тематичні заходи, уроки, лекції, воркшопи, майстер-класи, змагання і конкурси, спрямовані на підвищення фінансової обізнаності молодого покоління.

Не залишився осторонь цієї події і наш навчальний заклад. 23 березня 2023 року зі студентами групи Б29 було проведено онлайн-вікторину «Найрозумніший знавець фінансової грамотності» викладачем Булах І.І.. Використання сучасних інформаційних та цифрових технологій під час дистанційного навчання дають можливість долати перешкоди та труднощі організації навчального процесу в умовах воєнного стану та можливість долучити студентів нашого коледжу до цікавих, насичених, розвиваючих просвітницьких заходів, що дозволяють як узагальнювати раніше отримані знання під час навчання в коледжі, так і розширювати та поглиблювати їх. Захід пройшов у формі захоплюючого онлайн-змагання між студентами, в ході якого вони у різних раундах вирішували поставлені перед ними завдання та заробляли призові гроші. Після усіх пройдених раундів при проведені підрахунків зароблених коштів переможцем гри було визначено Кучай Аліну. Вітаємо нашого переможця!

Цей захід, насичений позитивними емоціями та азартом боротьби, став ще одним кроком на шляху до підвищення фінансової грамотності студентів нашого коледжу.  

#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2023 та #PlanYourMoney #PlantYourFuture #GMW2023.

24 03 23 01

24 03 23 02

24 03 23 03