Новини

Економічна ділова гра

ЕКОНОМІЧНА ДІЛОВА ГРА «РОЗУМНИКИ І РОЗУМНИЦІ»

 

«Тих, хто не бажає брати на себе відповідальність за своє фінансове життя прямо зараз, чекає безрадісне існування в майбутньому

Роберт Кійосакі»

В Україні вже не перший рік проводяться заходи в рамках Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week) — щорічної міжнародної освітньої кампанії, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, необхідних для прийняття розумних і зважених фінансових рішень, що дадуть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості. Global Money Week ‒ міжнародна просвітницька акція, спрямована на розширення знань молоді щодо фінансів з метою розбудови впевненого фінансового майбутнього.

Фінансова грамотність – це багаж знань і навичок, які формують правильне ставлення до особистих грошей і дозволяють людині приймати ефективні рішення.

У рамках відзначення Global Money Week 2023  в нашому коледжі викладачем Булах І.І. з групою Ф28 було проведено економічну  ділову гру «Розумники і розумниці»

Учасникам було запропоновано  пройти умовні сходинки, які їм треба буде подолати протягом життя, щоб стати успішною, самодостатньою, задоволеною життям людиною. Вони мали змогу перевірити свою кмітливість та обізнаність з різних галузей економічних знань.

Для учасників передбачалось 6 етапів-сходинок до вершини економічних знань. За правильну відповідь на запитання студент отримував ігрову грошову купюру певного номіналу. Переможцем гри за результатами підрахунку грошових купюр стала Мацуцька Олександра, з чим ми її щиро вітаємо!

Вміння управляти особистими фінансами – запорука успішності та незалежності молодої людини. Сподіваюсь, що і надалі студенти коледжу будуть долучатись до заходів Global Money Week.

#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2023 та #PlanYourMoney #PlantYourFuture #GMW2023.

28 03 23 01

28 03 23 02

28 03 23 03

28 03 23 04

28 03 23 05