Новини

«ДЕРЖАВНИЙ ГЕРБ – ОБЕРІГ УКРАЇНИ»

 19 01 24 01

День Державного Герба України є одним з найважливіших державних свят в Україні, оскільки це один із національних символів України. Він святкується щорічно 19 лютого з метою вшанування символу державності країни та її історичного минулого.

Святкування Дня Державного Герба України – це чудова нагода для українців відзначити значущість цього символу та вшанувати пам’ять про нашу історію, національну гордість та культурне надбання. З цією метою 19 лютого 2024 року викладачем Квашук Оленою Володимирівною разом зі студентами групи К-46 проведено онлайн-виховну годину «ДЕРЖАВНИЙ ГЕРБ – ОБЕРІГ УКРАЇНИ».

Важливо пам’ятати, що наша державність – це не лише символи, а перш за все люди, які живуть та працюють в Україні. Тож від кожного з нас залежить, щоб наша країна була процвітаючою та вільною.

Вже багато століть герб єднає українців та надає сил. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення українського народу до власної державності, соборності та незалежності. На шевронах наших воїнів; на дипломах, які отримують наші студенти і науковці; в наших паспортах зображено Тризуб – символ нашої незалежності!

Вітаємо українців із цим визначним днем! Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні! Разом ми обов’язково здобудемо ПЕРЕМОГУ і право на щасливе й мирне життя!

19 02 24 02

19 02 24 03

19 02 24 04

Слава Україні!