Новини

“Вони тримають небо…”

«ВОНИ ТРИМАЮТЬ НЕБО…»

до Дня пам’яті Героїв Небесної сотні

 20 02 24 11

Боротьба триває…

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем. День Героїв Небесної Сотні – це День вшанування відважних воїнів, які своїми щирими прагненнями до кращого майбутнього, силою духу, незламним патріотизмом і ціною власного життя змінили хід історії нашої держави.

Нам випало бути свідками подій драматичних і надзвичайно болючих, таких, що ввійдуть до підручників історії та будуть визначати наше майбутнє. Події ці творилися звичайними людьми – нашими сучасниками. Вони виконали те, про що кажуть нам рядки гімну – своє тіло і своє життя вони віддали за нашу свободу.

В десяту річницю, тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, спить у незнаних і безіменних, цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали свою молодість, і, найдорожче, життя – присвячена онлайн-виховна година «ВОНИ ТРИМАЮТЬ НЕБО…», яка була проведена 20.02.2024 року викладачем Квашук Оленою Володимирівною разом зі студентами групи К-46 та З-35. Захід мав на меті вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, засвідчення любові до Батьківщини, формування ціннісного ставлення до України, прав та свобод людини, європейського вибору українців; плекання почуття національної самосвідомості та громадянської активності.

Сьогодні ми в скорботі й з великою вдячністю згадуємо Героїв Небесної сотні, котрі відтепер постійно споглядатимуть за нами та нашими вчинками. Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. Країна після трагедії стала іншою і потребує реальних змін в усіх сферах життя. Ми маємо бути патріотами, готовими захищати свою Батьківщину, сприяти тому, щоб і наші діти в майбутньому усвідомлювали, що необхідно бути гідними громадянами України.

Слава Україні!

20 02 24 0820 02 24 09

20 02 24 10