Новини

Всесвітній день захисту прав споживачів

15 березня – всесвітній день захисту прав споживачів

 

Щорічно 15 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день захисту прав споживачів. 

Захист інтересів споживачів реалізується через ряд фундаментальних прав, а саме: право на якість і безпеку, захист економічних інтересів, відшкодування шкоди, вільний вибір товарів і послуг, а також судовий захист. Усі ми – споживачі: незалежно від віку, статі, освіти, соціального статусу та займаної посади, оскільки протягом життя споживаємо товари й послуги, платимо за них.

З метою підвищення обізнаності про права споживачів завідувачем економічного відділення Деркач Т.А. та викладачем Мельник Ю.М. проведені просвітницькі заходи зі студентами груп Ф29, Ф38, К46.  Студенти розглянули основні правові положення захисту інтересів споживачів товарів (робіт та послуг), відповідальність бізнесу за дотримання прав споживачів, підтримку з боку держави; дізналися про основні порушення надавачів послуг на фінансовому ринку та способи захисту прав споживачів фінансових послуг.

Захист споживчих прав – це складова частина захисту прав людини. Знання свої прав – надійна запорука належного рівня якості та безпеки життя громадян. Знайте і захищайте свої права!

17 03 24 03

17 03 24 04

17 03 24 01

17 03 24 02